Prijava

Pa skoro će 5, normalni ljudi spavaju, nismo kao ti.

Jeste ja sam najgora.

VRATILI SU MI DETE!!!!!!! JYPIIIII

Nikada u životu nisam palkala od sreće, sada znam kako i to izgleda! Pozdrav za sve

Lepa vest, samo napred

Elem odlicna vest nepoznati psihicki nestabilni strance
Svaka cast, uzivajte

Odlicna vest, svako dobro

Hvalaaaaa vam!!!

cestitam cestitanjem'
izgrli dete hagishom
(prevod hagisha - zagrljajcic)
nemoj neko da mi zamerio kako cudno pisem

Bravo
Nisam znao da to ide tako brzo LOL

Pa odrao se od plakanja, ovaj video da ne može da podnese što je naumio, njegovi se pokupili i napustili kuću, i namazali za Paraćin nisu hteli da učestvuju u nasilnom uspavljivanju deteta i svega i pošto je čovek žešća šifra ... jbt, plače, dete plače on ... Ozbiljno mora da se leči, što me ne zanima za tri života, nego zbog deteta bi bilo poželjno .... još ga je moja mama sustigla, napala ga, ona taman stigla da ne budem sama... dakle gori smo od zadruge. Odakle mi uopšte želudac da ga ne odrobijam pojma nemam, kakav moron nerazumni
Ha, 600 evra za sprdnju i zajebanciju što bi rekla Rahela Ferari, moron, bolje da je dao detetu te pare jebala ga tužba i sva sranja ga jebala

Hahahag AvvI obožavam te, carica si

I sad se nece pojaviti u sredu, ako odista iko misli da sam se ja za OVO čudovište udala znajući sve, treba da je lud. Ne bi prošla pored njega da sam imala barem neke naznake, pio je stabilizatore ponašanja kad me je sreo, ni u najluđem snu da posumnjam tako što, dobro sam i rodila zdravo dete

hagishom

Preslatko Tomo. A šaljem ti zagrljaj veliki, na svemu hvala. ❤️