Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Sta oce, obicno se braca medjusobno kolju, ovi ocigledno slozni :)

  2. Nego jel niko nije video da u nuklearnoj fuziji napravili brejktru koji ima potencijala da promeni svet?

    Sta se desilo sa drustvom da ovakve generacijske vesti prodju onako, sa strane.

    Objavili javno ono sto drzali ima 10ak god u tajnosti, poptuno novi metod na koji se pravi energija iz fuzije, koji radi. A radi zato sto je dovoljno “jednostavan” da moze da se eksperimentise bez ulaganja milijardi u razvoj.

  3. то она фузија из филма светац јели де је елизабет шу никола тесла докторка, да то је то.
    чуо сам ја, неће се ништа десити нити променити на боље у свету и међу људима опуштено.
    јел неко чуо још пре пар месеци да су нашли лек за рак ваљда са 100 посто успешности лечења, а није па кога брига шта ко још има рак, лепо ће то све нацистичка творевина ција да сахрани само опуштено

  4. aj to nego vidim mimove da je CIA priznala da je ubila Kenedija, jesu baš priznali?

  5. to je ona fuzija sto moze da proizvede gomilu elektricne energije bez radijacije, dima i ostalog zagadjenja, i da uz razvoj baterija, celo arapsko poluostrvo ucini ponovo nebitnim, zabacenim i zatucanim delom sveta.
    kao i rusiju.

    sve koji su svoje postojanje bazirali na gasu i nafti

    sto naravno donosi velike promene u svetu, u energiji, drustvu i svemu.

    tako da, ne bi reko da je nebitna vest. ako je internet, sto je izgledalo kao zajebancija mogao ovako da utice na drustvo i svet, zamislite kako izgleda kad se ubaci novi tip energije u miks.

    a ova nije na sitno ko vetrenjace i paneli nego nuklearna. cini se iz navedenog, dosta jeftinija za proizvodnju.

  6. нема ништа од тога бар у наредних 50 година а тад нећу бити жив сиг

  7. Melkijadese daj sliku gde je ceo tekst sa spomenika, ovo je prvi put u životu da sam se nasmejala ovako nečemu, e stvarno, čovek ... strašno.

  8. Lepo ukrasena trpeza, prijatno mesni

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.