Prijava

jebem vas mrtve i zauzete.

Ko bre zauzet, ovde tek 3 po noći, ajmo četovati

Gde si bio kad sam bio niko

evo saće konjušar još malo a vi kako te

pa jebemliga, nigde žive duše ni irl ni na internetu, nemam s kim da fino, konkretno popričam.

možda je tako i bolje, kada sam putovao, u 3 ujutru sam jednom zalutao u neku vukojebinu, bogzna gde, je li bio kruševac ili je negde u kraljevu? da me jebeš, ne mogu se setit. elem, tu su bile dve građevine, jedna je bila bukvalno neka mešavina kokošinjca i štale, nešto između, samo bez živine i tamo neka gospođica što prodaje sendviče. vidim ptičija govna po podu, pa odlučim da ipak ne uđem baš tu, no skrenem na stranu i uđem u jedan malo kulturniji objekat koji liči na nešto, na neku kafanu ili šta li je već bilo? znam da je tu bila prisutna jedna sasvim fina, gotivna ekipica produhovljenih akademika, nobelovaca. najveća gospoda nad gospodom. shvatio sam onda da ne vredi taj najt lajf baš toliko kasno iskusiti, naročito u takvim metropolama.

Da, od toliko dubokoumne rasprave su vas mogla zaboliti i glava i leđa

Mora da je bio Szabács u pitanju

Koji kurac, Leskovac skuplji od Beograda, zar ne bi trebalo da je jug dosta jeftin generalno

Za kilogram jabuka u osam gradova treba izdvojiti oko 100 dinara, najskuplje su u Šapcu

Avangardne jabuke

za sve su bugari krivi.

pa раш том сојер

https://www.youtube.com/watch?v=RBknYdEECsw&ab_channel=ONEMedia
Zlatan rimski legionar u novom asterixu i obelixu
+ ima kineskinja
haos u najavi

Dobra pesma, ali je Goust of a cens bolja