Prijava

Braćo, ima neko ko se razume u internete već 2 sata me jebe IG, ne mogu da uđem... Ubagovao odjednom i kad hoću da uđem, ukucam korisničko ime i pass, kaže greška pokušajte za par minuta. Imam 2 profila sa istim mailom, poslovni i privatni i ni na jedan ne mogu da uđem. Sve što sam našao na netu sam pokušao

Možda pao trenutno dešava se
A i šta će ti to u ćivotu

Ma nije pao, svima radi, mogu da uđem na neki stari nalog, greškom napravljen, ali na ova dva ne mogu.

Proreko sam ja mnogo odavno da će ovo govno da pukne, još dok sam mislio da sam mnogo pametan, a vi svi mizantropi što nemate život pa ovde zadovoljavate asocijalne potrebe. Nego sam sad u tripu da je ovo propalo, zagrebalo dno, odbilo se i uvatilo ispravan pravac smer i intenzitet i da je sad na mestu gde treba da bude. Samo to sam hteo....

do instagrama je bre

ima li tih crvenih pičaka u irskoj pitam za druga

Domorotkinje gadne u pičku materinu, strankinja finih ima

e tako švabo brani đedovinu
ovim ovde vlajkosima dovoljno da kinez zamaše hiljadama evra za hektare i ćao zdravo
mislim epilog će svejedno da bude isti, seljak će da ćuti i puši a industrija i proizvodnja će da cvetaju

Cp cp na cp cp, cp cp salama

Plankton*
Ma nije pao, svima radi, mogu da uđem na neki stari nalog, greškom napravljen, ali na ova dva ne mogu.

Gomila IG naloga iz ex YU je maznuta u poslednja 2 dana. Masovno su ljudima preoteli mejlove sa kojih je pravljen nalog i razvezan sa tog mejla. Onda spamuju narod sa tih naloga phising linkovima. Gađaju ljude sa mnogo konekcija ili kako god to vi rašomonci i narcisi sa IG već zovete. Znam lično 4 osobe kojima su marnuli nalog.

Proveri da nije to.

Narcisi sa IG, lepo rečeno bs

Svi smo mi narcisi ali zene su presle igricu non stop traze validaciju i zahvaljujuci simpovima vecina njih je i dobija.

U stvari to je i jedini razlog zasto zene koriste internet LOL da neko kaze kako su dobre picke i boginje itd

mudrolije dr hotula, PhD

Tako je govorio hotul mustra

šta ako postoji negde neka bugarska verzija vukajlija foruma na kojem se oni samo hrane kurcem međusobno, navode njihove domaće proizvođače poludisperzije, пущй курьц бургас, ejdusuju ali umesto ejdusa je neko drugi, jedu govna oko toga da li je bolji ce es ka ili levski sofija, pišaju po srbima kao što se i ovde piša po bugarima itd.

Nemoguce je, jer na ovoj Vukajliji ima vec dovoljno Bugara, ne mogu imati alternativnu verziju onda

Sto je Sekspir rekao, "Hell is empty and all the Bulgarians are here"