Prijava

Daj samo objasni kako su matorci sami stvorili 90e pls

Da ne bude kenjam nesto zvuci kao neka osuda pa zbog toga pitam

Šta mlad čovek koji nije nasledio stan il kuću ovde može da očekuje osim da živi sa matorcima do kraja života.
Nemože više ni stan da se iznajmi u gradu osim ako nisi programer ili inžinjer ajmo svi da budemo programeri

a misliš da se na zapadu kupuju kuće? oni su podstanari doživotno bajo moj, nama bar stari umru pa naslijedimo

U Slovackoj mladi bleje svaki dan posle posla

nije istina, svi studiraju po dva fakulteta i imaju 12-15 predmeta po semestru i još rade pride. svaki dan posle radnog vremena kafići prazni znači potpuno prazni.

sa 25 se odvoje od matorih sto pod rentu sto udju u kredit za stan jer je kamata 1%

znači odvoje se da budu podstanari ili robovi banci? pa to možemo i mi, nego nećemo jer se ne isplati. a njihovi roditelji jedva čekaju da ih izbace.

vikendom na planinarenja i hajkinge, obavezno skijanje 2 puta godisnje (jednom Tatre, drugi put negde preko) i svakog petka svi pijani ko guzice od 5 popodne.

ovo je istina, ali to i mi možemo da radimo i radimo, ne razumem u koja je poenta. pa meni je Zlatibor na dva sata autom, i ranije sam bio pijan ko guzica svakog vikenda, sad me smorilo.

Šta mlad čovek koji nije nasledio stan il kuću ovde može da očekuje osim da živi sa matorcima do kraja života.
Nemože više ni stan da se iznajmi u gradu osim ako nisi programer ili inžinjer ajmo svi da budemo programeri

A koji ćete moj svi u gradu, kad kafanu i kladžu imate i kod kuće? U pozorišta i galerije ionako ne idete. Ako je frka za samostalnost, evo banite kod mene u Srem, naći ću vam i kuću i poso, ima u Rumi gomila nekih fabrika, može 65 - 75.000 mesečno da se uzme, od toga može da se živi, a gori im za radnike, penzionere zapošljavaju. Na njivi ti je dnevnica 4000+ tu možeš kreneš radiš koliko sutra ako oćeš, ako umeš, možeš i kamion da voziš za lepe pare.

Ne razumem odakle uopšte ideja da bi momak koji "nemože" trebalo da živi u nekakvom gradu, u svom stanu ko gospodin čovek.

E da jednu bitnu stvar zaboravih, na selu nema majstora, svi odoše preko. Dakle ako umeš da dižeš kuću ili radiš nešto oko struje, praviš kapije od gvožđa...Gajiš pčele itd, da popravljaš kola...Možeš da živiš.

nije istina, svi studiraju po dva fakulteta i imaju 12-15 predmeta po semestru i još rade pride. svaki dan posle radnog vremena kafići prazni znači potpuno prazni.

NIKO nije lud da paralelno studira 2 fakulteta. Ne lupetaj. I kafici su prazni jer ne sede po vazdan u kaficu i srcu jednu kafu po 3 sata, a onda jos 2 sata zvacu kasicicu. Ovde je dan za kafanu petak.

Chad Srbi vs. virgin Slovaci

NIKO nije lud da paralelno studira 2 fakulteta

aj što nije lud nego što je i zajebano u pičku materinu
Čak ne može ni da se bude na budžetu na oba faksa istovremeno što mu dođe da onaj drugi mora da platiš lol. Al lako je to kad imaš 700-800 jura plate koju odradjujes poslepodne lolo

Kako vi dodjoste na temu slovaka, ko misli o jebenoj slovackoj, državi kroz koju se prolazi samo u tranzitu od budimpeste ka pragu

Pa kad se covek ufatio primera Slovacke da nam kaze kako tamo zivi omladina.

ko je izvršio privatizaciju u

U SLOVAČKOJ??

а исусова рука?

I neprijavljeni Kinezi?

Kome smeta jaka i odgovorna slovacka omladina

sLOVAk

Pametnom dosta

NIKO nije lud da paralelno studira 2 fakulteta. Ne lupetaj. I kafici su prazni jer ne sede po vazdan u kaficu i srcu jednu kafu po 3 sata, a onda jos 2 sata zvacu kasicicu. Ovde je dan za kafanu petak.

mnogo volim kad neko ovoliko jede govna i pravi se pametan nabijeđen do maksimuma a znam da nije u pravu. prijatelju, dao sam primer Slovačke jer sam studirao tamo prošle godine. jedna drugarica studirala biologiju i slovački, čitava jedna ekipica DIF i engleski sa mnom, neki drugi su birali npr. po dva jezika da bi bili na jednom fakultetu, ali u svakom slučaju dva programa odjednom moraš. niko nema ispod 10 predmeta po semestru, fakultet im je organizovan kao nama srednja škola. zato nemoj da mi jedeš govna ovde na vukajliji kad znaš da ne znaš. mi sa erasmusa smo imali normalno 5-6 predmeta i čudili se njima zašto tako rade i koja je poenta.