Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Taj krevet izgleda kao pun grinja

  2. Ovo će da kupi neki Jova, Skauz ili Plidu i da vam se naseli u epicentru Beograda

  3. Nece sigurno neki vojvođanski dingospow doći tu da prdi jel tako caro

  4. normala sve si lepo reko

  5. ne znam sta si teo kaes ovim vrv dae bg najveca selendra u srb/ex yu

  6. rusi govna ko ih ne zna...eee moj dode sa kim bi ti u briksa da ides

    https://x.com/SerbiaBased/status/1798828347713335613

  7. Ispalio ga za poljubac, nece putin tri puta posrpski

  8. Meni je ovo ladno promaklo, i tek sam danas prvi put pročitao, nažalost. Fenomenalno. Divno, tužno, istinito..

    https://www.facebook.com/notes/10157989986366275

  9. Ovo će da kupi neki Jova, Skauz ili Plidu i da vam se naseli u epicentru Beograda

    nisam ispratio kontekst ali bukv imam stan u zemunu, realno nemam nista na vracaru nit mi treba, u epicentru beograda je sranjo za zivot, bio sam do ortaka u bgh20 100x vec sam pisao, ono da izmestis u borcu ne bi vredelo 80k (stan od oko 80kv)

  10. Додик спроводи референдум за независност РС и спајање са србијом шта је ово јесу бошњаци мобилисали орићеве кољаче да спрече ово лудило>!>
    приде састао се са путином оп оп
    јова се усро у танге потписујем

  11. Sve kul jedina problena je sto bosnjaci tripuju kako je cela bosna pajsad njihova

  12. ех као да се мује нешто питају

  13. Svaki put kad se Putin sastaje sa našima i srpskijancima je jedna nova prilika za nacionalna poniženja, jer svaki put vešto ali ipak javno izbegava zagrljaje i poljupce obraza, ruku, skuta

  14. Не знам шта је иза тога ал' опет ће да најебемо сиг

  15. То за љубљење као онда кад је онај политичар љубио руку оном спортисти хахахаха

  16. Pa ko normalan bi ljubio Dodika jbt, pogotovo vise od jednom

  17. Nece ruje ni tri puta se poljube kako dolikuje a mi bi teli neki s500 za dzaba

    Vrene je da se mi jokrenemo amerikama, tu je pisanje bar

    K O N T I N U A L N O
    O
    N
    T
    I
    N
    U
    A
    L
    N
    O

    i nema blama obj

  18. jbt jos jedino rs ostala nesto da jede govna u ovom delu evrope, vucela ne sme prismrdi putinu ima vec dve tri godine

    Al jasno je ide se na ukidanje rs u perpektivi da se zaokruze poslovi iz 90ih

  19. a mi bi teli neki s500 za dzaba

    Makar S320, nek je dizel nema veze

  20. Real ako ne dodje do primrja a ruje razjebu ukrainu ima da prsti sve do berilna da se zavrsi ono sto nie 45e

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.