Podijeli sa Vukajlijašima

  1. bukv imam stan u zemunu

    toeto taj smrad tacno sam znao

    zakleti milogorac sa stanom a dje drugdje nego u bg

    Cuvajte se vakih to su najgora govna!!!

  2. prodaj to u zemunu, kupi u kikindi vjeruj bratu neces se pokajati najbolji odnos cijene i kvaliteta

  3. Ali vidi da si blizu Svetofora, cuo sam da imaju trajno niske cene

  4. DJED MI GA JE NA SABLJU DOBIO KAD SU SABLJE STANOVE DIJELIJE

  5. DOK JE MOJ DJED GRADIO JUGU TVOJ SRBOCETNIK JE RAZBIJAO

  6. Imam ovde negde u kući zahvalnicu dedinu za oslobađanje Beograda. Sad u ovim godinama živeo bih u BG jedino uz platu od 300.000 i stabilan čestiti posao neki, jer

    - prljavo
    - zagađeno
    - pregužva
    - nema parkinga
    - kriminal
    - preskupo
    - sirotinja na sve strane

    300.000 bi bio minimum neki

  7. haha rare pliduu fail

    borio se djed na udbaskom frontu vidim ja

  8. mam ovde negde u kući zahvalnicu dedinu za oslobađanje Beograda

    pa da, normalcima zahvalnica a komunjarama jugofasistima

    S T A N
    T
    A
    N

  9. Deda ne da nije dobio garniseru već su nam uzeli 12 jutara zemlje u vreme konfiskacije. Izgubio brata, dve godine života i umalo razum pošto je imao baš jebena zaduženja u ratu (išao kao izvidnica i klao straže da partizani mogu da napadnu), što ga je stajalo pola godine boravka u ustanovi kad se završio rat. I tako ti zemlja vrati lol. Da mi dođe neko na vrata i donese mi poziv za mobilizaciju, tačno bih ga upucao istog momenta.

  10. komunjare najgora posat koja potrefila srpskog seljaka ratnika dingospowa

    vece stetocine od turaka i ss-ovaca

  11. haha cekao sam da se javi sharan xd

  12. Najveći grad za koji nikad niste čuli

    https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B3

    31 milion stanovnika bajo moj.

    Чунгкинг2 (кин: 重慶, 重庆, Chóngqìng) град је у Народној Републици Кини на полуострву које је настало на ушћу реке Ђалинг у Јангце. Чунгкинг је један од 4 града у Кини који имају статус у рангу покрајине.

    Град је индустријски, транспортни и културни центар региона са универзитетима, музејима, позориштем и галеријама. Конзулати више држава се налазе у Чунгкингу.

    Према процени из 2009. у граду је живело 4.579.725 становника3, док шире градско подручје има 31.442.300 становника.

  13. jova se okreno istoku idu stvari na dobro

  14. Haha danas svesrpski sabor u krugu dvoike looool

    Takoe vucela jebi u centar

  15. Ee lako je u BG održavati sabore, što ga ne održaše na Gazimestanu u srcu Srbije

  16. eee moooj plidule bice i vatrometa u parku pajsad republike srpske

  17. Plidu be like: I fear no man but that thing… vatromet u parku republike srpske… it scares me.

  18. Kaskaju za nama u neoliberlaštini, mi smo najprviji imali pedera precednika vlade posle Iraca, nije sramota biti drugi u takvom društvu.

  19. brnaba je tatko to se ne racuna

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.