Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Biće tesno, mnogo je meni interesantnije šta će biti u Fra

    Mada jes malo smešno koliko se neki eurosi plaše Trampa

  2. Šta je veći kurton od deklaracije, ona u UN ili ova u begeu? Mišljenja, procene?

  3. ona u un, ova u bege nie bilo femkanja sve usvoeno jednoglasno

  4. Moj caro, vi seljaci sve sjebete evo citam seljaci i niza radnicka klasa glasala za afd u niemackoj cc

  5. Joj zastava, jova kad iz vidio pomislio da je negdje u arapskim zemljama

  6. Moj caro, vi seljaci sve sjebete evo citam seljaci i niza radnicka klasa glasala za afd u niemackoj cc

    eeee moj pliduu pa njemacki ljakse vozi kombajn od 300k jura a golfa cepaju samo gracke gedze esi ti svestan toga

  7. Naci ja da odem gore s golfom bio bi ober seljacina, to oces da kazes

  8. eee moj pliduu to samo jos na balkanu komunisticki mejmuni misle da su gradjanisti veca gospoda od seljackih dingospowa

  9. Naci ja da odem gore s golfom bio bi ober seljacina, to oces da kazes

    pa da, golf bukv avg vozilo za low budget njemca

    brate zna se sta true cvabo vozi jaka muda

  10. neka me onda na balkanu da glumim

    E L I T U
    L
    I
    T
    U

  11. Sta je kenzo, pazaril ti ikad neka kola ili gasaš tikepa još

  12. hahaha slusaj plidua sto je emotivan na golfa o jebem ti sunce

  13. ALI MENI JE U GLAVIII UVIJEK ISTA SLIKA ISTI FLEŠŠ

    STARA KUĆA MALA BAŠČA…

    I GOLF GTD

  14. yugo 45

    jaka muda golf to sad modze do 2k da se uzme

  15. Ma jebo auta, nek smo zdravo

  16. Realno kad pogledaš jedino negde Putin, Siđi Spink i Orban deluju kao ozbiljniji političari, ma šta zastupali. Ovo ostalo - Šolc, Makron, Zelenski, Bajden...Tuga da te uhvati samo kad ih vidiš. Ne može bre pojava tipa Olaf Šolc da zastupa 80 miliona ljudi, ne ide bre nikako, to je u rangu Pajtonovaca.

  17. Orban igra true nacionalnu igru sto je za ozb rispekt, sa jedne strane zna od koga moze true najebe i nece ponovi scenario sa rujanima, sa druge strane nada se delovima ukrainske teritorije u perspektivi sto je negde obj jer je ukraina ai shit.

    Kmece i kroasani da oce da vrati madjarsku na more a nama moze duva kurac u ovoj prilici sa vojvodinom igra slucaja bukv. O stop migrantima, antigej propagancdi i sut u guzicu sorosu da ne pricam ne znas koji potez mudriji.

    evo sad i jevropljani krenuli za bratom orbom