Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Šta god i kako god, ne mogu dvema najsilnijim zemljama u Evropi da rukovode nekakav Šolc i Makron, Bugarskom i Makedonijom da, ovamo - nikako. Ovog bi odavno pojeli žuti prsluci da nije bilo korone, ovako, opstajao je nekako jer narod nije hteo da ga zastupa bilo ko iz porodice Le Pen. Zagovnali su ovi i previše i vreme je da se maknu odatle.

    nego

    https://n1info.rs/magazin/lifestyle/devojcici-iz-leskovca-rastu-tri-vrste-kose-lekari-zbunjeni/

  2. haha nemodz malo morgen, u eri bajdena i sunaka mikron dodje kao true babojebac

    pitanje stace izadj iz ovog, ne bi ja menjao ni bajdena ni druge mejmune tek tako

  3. Vidi ovako, ljudi su u suštini sebična stoka, ako je meni i mojima dobro - lipšite vi drugi, ko vas jebe. Tako da dok je dobro može sve, migracije, eldžibitivizam, tenkove da poklanjamo Ukrajini novac da im šaljemo itd. Može sve. Al kad džep počne da trpi onda sve to postane opet jako važno i jebigica.

  4. Toe jedan par cipela, drugi je kad se kolektivno upali lampica de sve ovo vodi i koja je posledica, sto se nama jako sporo desava npr

    Jebes pare ako si u kurcu. Slaba uteha

  5. Letovanje gore dole, bukv sirotiljski kompleksi kakav auto vozis esi bio u hurgadi

  6. Stono kazu pocto gorivo i avokado kad god se namaknu ovakve teme

  7. https://youtu.be/GUmtfQN5i2I?si=Vt7TvJFUguWVtleD

    Lik otvorio Yt nalog, ja ga nagovorio. Dobar je ko lebac, kontent vidite i sami. Xd

    Samo mu dajte lajkove i šibajte pozitivne komentare. Da vidimo dokle će ovo da ide. :)

  8. nisam na kraju, dao mojima za u kuću da ulože, falilo im taman koliko sam imao

  9. Plemenito brate, mora se naci porodici kad zatreba, hezno gospodin

  10. Ulaganje u kuću je precenjeno.

  11. Ja nemam kuću doduše.

  12. A želja mi da imam.

    Neku malu kućicu. Da pokosim travu i o da da sednem na trem i otvorim pivo.

  13. Znam da zvuči patetično lol

    Al ovo stvarno želim. To mi je poslednja ambicija u životu.

  14. Hteo je zenu ko svaki covek
    pa kupi zemlju kraj planinskog vrela
    i sljivik mali za rakiju
    i kucicu na kraju sela

  15. nadam se da je makar levo krilo kujne dobilo ime po henzou

  16. secam se kacam bio mlad pa sam ico radijo flajere delio, reko da pomognem mojima valja se. Ulozio bio u kupatilo mojima posle pomeni kupatilsku slavinu nazvali fazon carina cesma

  17. pio bih ja sa karine česme

    elem thilmo iskreno istu želju imam, ali da bude brvnara u planini

  18. Rano si poceo da bjezis u planine, neka te u gradu jos, mlad si

  19. što šta fali, pustim bradu, šajkaču na glavu pa se ti plidu kurči

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.