Podijeli sa Vukajlijašima

  1. he he šala mala opušteno plidu brat moj

  2. Ahha IDE PJESMA KROZ BILECE BICE CETNIK I KO NECE

    shaim se

  3. Poklaćemo Turke mrske
    Seme da im se zatre
    Biće trg Republike Srpske
    Tačno pored večne vatre

    Xexe šala

  4. Uvek mi je drago sto se mozemo ovako saliti bez zle krvi, vuka bastion tolerancije

  5. skruga dvoike jebac krece
    niko ovde srbovat nece
    pliduu skabriom vata dzadu
    ulivace drugosrbi laznu

    N A D U
    A
    D
    U

  6. uh dobro je da ste napisali da je šala, presjeklo me

  7. Caro gdje ces na more ove godine nakon sto su skauzeri glasali za rezoluciju da li se ide u suzdržanu grčku ili kod jasno usprotivljene braće magyara na balaton

  8. secam se kacam bio mlad pa sam ico radijo flajere deli

    mozda u isti SPA za koji je delio flajere prije xddd

  9. Pliduu dobroe sto pitas, po difoltu otice se dvatriput na jug madjarije tu negde kod seksograda u banje tu je najlepse

    sto se glavnog mora tice nista jos nije predodredjeno ceka se last minute hurgada

  10. cekam letnju ponudu maski za ronjenje u svetoforu i krema za suncanje

  11. sto se cg tice to tek kad se napravi autoput u fulu i kace ujedinimo. Sto se mora tice moze ostat usrano nema problena

  12. deces ti pliduu,oces kao tvoji prijatelji sa kojima se druzis po italijama spanijama ili avg poluotok limenkarenje do 5 dana cajke

  13. Hrvatska ali ovog puta neki otok

  14. ko još ide na more lol to izašlo iz mode 2016.

  15. Kmecace se opet iz najjace zbog glasne musave dece u ol inkluziv rizortu po turskama ili grckama

  16. Za all inkluziv imas za graficku kartu nemas mozda ces veceras ti u paraliji da dremas

  17. Ko bre nema, daj sad pet grafickih

  18. Mozda ol inkluziv placa po pola sa zenom a graficku bi morao sam, jesi li o tome razmisljao caro

  19. Zene nemaju razumevanja za graficke, sve si pogodio Plidu brate

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.