Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pliduu tarot

    znam lika koji je promenio 2-3 gen racunara u istom kucistu da zena ne provali

  2. diže mise na one koje zapravo imaju razumevanja za grafičke i koje rade stem poslove.

  3. Kuku mesnom se diže na pola sajta

  4. Kuku mesnom se diže

  5. naci proco pored kasina i toeto za celo letovanje u povratku se mozda bude po sata u djenovi

  6. Kuku mesnom se diže na pola sajta

    i koje poseduju vaginu između sopstvenih nogu.

  7. Mogao bi da ga proba

    sada sam krenuo da ti napišem nešto na račun rodnog grada, ali to bi bilo krajnje neukusno, pa ti samo jebem tri mame.

  8. Cara™
    pliduu tarot

    znam lika koji je promenio 2-3 gen racunara u istom kucistu da zena ne provali

    hahah a koj kurac sa ženama, stalno žele da unište to srijećno dijete unutar muškaraca.

    Drug moj, strastveni ribolovac. Ulaže u štapove i onu opremu silne pare, al žena ne zna, njoj sve isto.

    Dok nije naišao neki lik, pa video kolekciju i počeo hvali ovog drugara pred ženom lol

    Tipa, imaš karbonac limitid edišn, 3k evra, opaaa mušičar premazan lojem jednoroga 5k evra..

    Najebala mu se majke žena.

    Posle krio tu opremu kad kupi po kolima ko švercer, kod drugara pa skuplja kad krene na pecanje..

  9. Sta li je to hostesa?Sta znaci da radi ko hostesa?

  10. Zenski rod od hostimira/hosta

  11. Podrška ženi tog drugara, jbt oženiš se i hoćeš da imaš neke dječje hobije čuj štapovi od par hiljada ko da pecaš tune u okeanu a ne ublehariš pored rijeke i odeš poslije u ribarnicu kupiš ribu da bude kao upecao nešto

    Ljudi ne zaslužuju da imaju hobije koji traže dosta novca ako nemaju da pokriju to, ajd sad svi da skupljamo kolekcije zlatnih satova zasto da ne to je moj HoByyyyy ajd mrš u kurac kupuj nekretnine kakvi kurac hobiji

  12. Odmah da se ogradim, dobra graficka nije investicija koja nešto remeti ali štapovi satovi umjetnine muzicki instrumenti i te picke materine, to treba da ti brani žena kad si već toliko lud da bacaš pare na ta sranja

  13. ta nedelja za pecanje je mnogima sve sto imaju od lajfa jos moraju do podneva da se vrate kuci

    taf lajf

  14. vrišti estrogen iz plidua

  15. ima se usreci pliduuica buduca, bude imala fazon 156 torbica i 46 pari obuce draga el smem uzeti malo bolju grafu he he to je investicija

  16. Cuj kenzoa rasipnika, zvocat ce ti zena upamti

  17. Cu rasipnik jbt henzo jezurka jezic bukv sve dao ukucu

  18. Salim se ja s kenzom, ali treba na vrijeme da nauci kad ode u okove nema vise hobija nema vise ribolova s drustvom

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.