Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Plaža top, al jebu komarci uveče tvrdo

  2. Haha skeletore mogo si reci zeni da dodje do dracha pa do produzite na toj si ruti lol

  3. Ovo je najbogatija epizoda na vukajiji odavno, previse toga se izdesavalo. Kao kad gledaš House of Dragon i ono par epizoda zareda sranje al u onoj jednoj sve se desi. Od bošnjana i crkve bosanske, preko rudarenja litijuma do vakcina, i na kraju kao šlag na tortu, cara i jovo o odnosima srba

    To treba da bude internet, a ne neki tamo instagrami, fejsovi i pućenje usana.

  4. Haha skeletore mogo si reci zeni da dodje do dracha pa do produzite na toj si ruti lol

    Nmž, kola su kod mene lol. Zato i krenuo sam svojim kolima, odradio sve servise pre 2 nedelje puko ssm oko 350€, ako prežive ona silna brda uspone i nizbrdice i ležeće policajce, grčka će bude pičkin dim bukv

  5. Mislio sam da ona dodje do draca nekako haha

    A da treba se suncobran i frizder za plazu upakovati

  6. A jbg meni dovoljno kupace gace, peskir, cetkica za zube, papuce i ono sto nosim na sebi

  7. To sve u ranče može stane

  8. :) A nisam pobeg'o. Stvarno me zanimalo to što sam pitao. U suštini, (u ovom trenutku) ne zanima me šta ko o tim tezama misli, samo sam hteo da čujem šta ljudi uče u školi. Nije uopšte bitno ni šta ja mislim o svemu tome.
    Fina diskusija na kraju ispala što je uvek dobro za neko razumevanje.

    Otkrovenje o tom nerazumevanju sam imao kad mi je došao u posetu ujka iz Australije (Makedonac) i rekao rečenicu: Makedonija ima more, ali su joj ga uzeli...
    Nakon tako nečega, shvatiš da random čovek s kojim pričaš, piješ, jedeš, ma koliko izgledao normalno, ima možda neki trip, koji je u najboljem slučaju samo njegov, a u najgorem, mišljenje/verovanje koje se provlači i kroz školski sistem (što smatram posebno opasnim).

  9. Kako Žvala uvek dođe u ove neke fejspalm situacije, prosto čovku ponekad dođe da ga požali

    https://www.facebook.com/reel/502565286060569

  10. sta je problem ovde lepo je vucela pustio da prica mogu da je iseku kako oce jos je psutili u prvi red do precednika

  11. Šta pustio, šokirao se jer mu se obraća neko sa dva grama mozga, to je retkost u životu čoveka koji se okružio najgorim mogućim talogom.

  12. Е ова Сања сака де прича то сам гледо данас де рендом деда подржава рио тинто

  13. Да цитирам Ексера из рода
    Сељак сисај курац

  14. a realno mogo je stopira nakon 30sec i upadne u rec nekom demamgogijom ne radi to inace

    jos prenos na pinku nemoj me zajebavati

  15. evo gledam sad to bila neka konferencija namestena za sns, na koju foru se ova probila da mu jede govna direkt in face

  16. Ma čovek bre u neverici, u fazonu ko je ovu pustio na konferenciju, samo mi je ona trebala. Ali što žena nikada da završi haha, sto godina moro da je odsluša.

  17. brate ovo ko zvezde granda kad krene ono po selima pa svi imaju nesto izbace

  18. Ma čovek bre u neverici, u fazonu ko je ovu pustio na konferenciju, samo mi je ona trebala

    ma jok, evo gledam sad bio i njen muz ovo trajalo 4 sata jbt kojecega sig je bilo pregrst botova i po koji realan mestanin

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.