Разноразно питање

  1. kad su samo nekoliko hiljada obicnjaka i cudaka uplodovali video neobicne veverice kako lize orahe

    Haha link ili se nije desilo

  2. Ne, ne, za link treba da platis ili da odgledas reklamu od 15 sekundi za lek protv tvoje prehlade koji si pre neki dan dobio ili ces dobiti jer si izlazio na ladno vreme da kupis u Lidlu super kvalitetan vibrator za svoju zenu jer joj treba i sve zene ga imaju i u celom svetu da bi smanjile stres i samocu dok ti i svi oni 24 casa rade u Americkoj firmi za proizvodnju svetlecih frizibija za Japanske male kerove da bi na kraju video reklamu za Cipiripi krem.

  3. schizoposting ha ha bilo smešno tamo negde back in the

    N O U G H T I E S
    O
    U
    G
    H
    T
    I
    E
    S

  4. Smoklja po cemu je schizo? Bas me zanima ali objasni i znacenje reci i odakle potice :)

  5. Nista lose, mozda i drugi zele da znaju, eto i ja sam oduvek bio radoznao i zeleo da znam. Podeli znanje, sto bi rekli neki: Shering Is Cering :)

  6. sinemane mojne smolemana da cimas na ankul nivou pocece uskoro da ti ne vidi postove ides u

    B L O C K
    L
    O
    C
    K

  7. Šta mislite zašto za glagol bendati postoji tako puno sinonima?

    bendati
    fermati
    jebati
    šljiviti
    zarezivati
    uvažavati

    napišite ako znate još neke

  8. Šta mislite zašto za glagol bendati postoji tako puno sinonima?

    gde je bendati u uporabi, nikad cuo

  9. Nemojmo proganjati Jovora jer je izbosne, nije on kriv.

  10. https://vukajlija.com/bendati

    Uglavnom se ti glagoli koriste u odričnom obliku:

    Ne jebe/ferma/šljivi/benda ga ni 2%.

    Uvažavati i zarezivati su kao malo više standardni oblici.

  11. Eno da sam juce umro ne bih znao da ovakav izraz postoji

  12. Bendati se koristi kod nas u BiH jbg ne znam kakvo je stanje u Cernoj Gori

  13. Jovore, bendati je neki kao turcizam cini mi se ali ovo ostalo sto si uzeo su mi više žargonizmi ne bih baš “šljiviti i jebati” stavljao kao sinonime za bendanje

  14. Ne benda autoktoni voivodjanski sleng - ja mu pricam ne benda

  15. Je l' mogu da prijavim komšije komunalcima za kuvanje u ponoć? Kuvaju neka sranja, zagorelo sve, smrdi ubitačno, već treći dan, ne mož da se živi.

  16. ma to ja spucao tanjir pasulja, pa me malo stislo.

  17. krindz squad pls save us...
    -Kosmopolita: in a minute sir!!!

    :mejmun u banani:

  18. Lukče budi džek i uplati komšijama kurs "Kuvajmo s Kamenim". Popust na više članova.

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.