Разноразно питање

  1. ne znam pliduu neki caranet al sve se slazem sa njim

  2. Sutra se glasa o rezoluciji sta ocekujete

    Da li ce biti izglasana, da li ce vučić uspjeti da je sabotira, da li će biti kakvih promjena nakon nje (poz ili neg), sta misle o tome dobri vukajlijasi

  3. Ocekujem da me necete izbaciti iz drustva vukajlijasa ako je izglasaju

  4. ma bas pliduu, vise se avg srb cima oko muslimana po belom svetu nego rendom plidui za svoju sabracu

  5. Msm možda budu neke kratkoročne promene poput bizarnog radovanja balija i nepodnošljivog kmečanja međeda, ali i to će splasne čim pre oteraju svog dizelaša na pumpu i vide pošto je

    N A F T A
    A
    F
    T
    A

  6. eoga jebac sa drugosrbijanstinom, ti medjedi su srbi sto te identifikuje u zlocinu teo ti neteo. jebe se čvabama za drugosrbe dokazano x puta

  7. ono sto treba generalno znati jeste da ako prodje (vrv hoce) i dalje je na formi preporuke nikako obaveze. U pitanju je takozvani fake izbor za genocid i posle ovoga modzemo imati raznorazne genocide za svakakve miki maus dogadjaje. Utoliko vece vnugo za sve ove koji upinju da bude genecoid da bi dokazali neznam ti sta.

    tako da kmecace mejmunofili ostali nece imati pojma ni da se desilo, bukv minoran dogadjaj.

    pozitivno eventualno bi moglo biti se medjedi odvoje i zive u zajednickoj drzavi sa jebacima cemu se izuzetno radujem!!!

  8. Tačno sam znao da će neko da povuče taj oroz lolo

    Kako mene identifikuje u zločinu druže

  9. tvoji su to radili moooj jebace mojne si pizda se izvlacis (osim ako priznas onda nisu)

  10. pozitivno eventualno bi moglo biti se medjedi odvoje i zive u zajednickoj drzavi sa jebacima cemu se izuzetno radujem!!!

    Gavrilo Princip je ubio prestolonaslednika poslednji put kad je neko hteo da pripoji Bosnu u KuK monarhiju, a ti se sad nadaš tom… e to ti je moderni srbin i dupe bi prodo

  11. tvoji su to radili moooj jebace mojne si pizda se izvlacis

    I, je l bilo teško priznati?

  12. gde je problena posle gavrila smo imali najvecu drzavu posle magnum ilirikuma, to sto su nas marks ideologije posle iskarali je nasa problena

  13. ajde jebače reci kaps lokom da je bio genocid znacice za sutrasnje glasanje

  14. ma dobro krezavci imaju info da ce fejlovati pa se unapred peru jaka muda

    nije ta poenta nego tebe ko pajsad slobodnog gradjanina esil genocidaš

  15. Zasto bi on bio genocidas

  16. Pa ja sam pravnik ne mogu da lažem zna se definicija jbg

    A i vređa me ta premisa da smo mi neki grbav narod svi redom se nagenocidirali samo mi se tu nešto metiljamo oko toga

  17. nije se desilo ali zaslužili su

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.