Prijava

eee moj jovo, pitaj plidue, sipuse il kroasane dal bi ratovali. Zato i jesmo tu gde smo.

Nikom nije do rata al i pliduu ti sam napisao da bi jopet branili. Nemas sansu bukv

Ja podrzavam ovu semu za mirno otcepljenje odnosno spajanje sa srb, nema razloga da srbi ne zive u istoj republici, ukinuo bi granicu na drini vec sutra pa nek kmeci ko hoce. Ionako je globalna pravda u kurcu cuj sad cemo se mi drzati nekih imaginarnih un zakona.

Ako bi se moglo dogovoriti to mirno razdruženje i ja bi podržao. Samo se plašim da ne dolije ulje na vatru.

Dejtonska BiH u kojoj je Republika Srpska priznata kao entitet nama u suštini odgovara. Dok god je tako nema potrebe talasati, pričati o otcjepljenju itd. Ne mora niko da nas voli, samo nek nas puste da živimo tu gdje živimo i da ne čačkaju RS.

Osporavanje RS-a, s druge strane, legitimizuje priču o razdruženju.

Neka vas s rajoooom

Jovo, huška te Cara a ti se pecaš, završili smo temu stipu ga

bože pravde, ovakve sirotinjske spike nisam video još od austrije kada me neka cigančura zaustavila i tražila da joj dam pedeset evra jer je videla da imam, pa me ganjala pet minuta dok joj nisam jebo sve po spisku i mamu.

dok joj nisam jebo sve po spisku i mamu

A mama joj nije na spisku?

haha gledam mujin avatar i secam se one slike bobana uz tekst UU AL TE USRO

btw jel realno da ste ovakva severna koreja

https://pbs.twimg.com/media/GOXY3glXEAM_jnH?format=jpg&name=medium

to je ovaj fazon

https://i.ytimg.com/vi/-VJMTiTNEDw/maxresdefault.jpg

inace odlican skecx

https://pbs.twimg.com/media/GOWPNZBWAAAri2i?format=jpg&name=large

ali i ustaski hrt priznao da su srbi pobedili uz pomoc rusije i kine loooool

pa kakav hrt moze biti nego ustaski vucicevicu mejmune jedan!

vrv je na aktuelnostima dobar osvrt bio juce i danas na satanisticke svinjarije da nas demonizuju nisam stigo pogledam ne znam el gledo ko il nesto nacuo

Dobro, to sto je rezolucija progurana na isti recept kao avg SNS izbori jeste donekle win, odnosno pokazatelj da je, i pored bukvalnih milijardi dolara i svih dozvoljenih i nedozvoljenih sredstava, zapad i dalje kurton probusen, jaci su od nas, al im je uticaj spao na rezervu.

Vucic je samo u fazonu "you dare to use my own spells against me, Potter?"

bukv

moram primetim da niko ne komentarise zasto je uopste vucela mejmun isao tamo

nit je pozvan, niti se sudi nekim pustim srbima tamo, posebno ne srbiji kao drzavi, rezolucija je o delu nema upiranja prstom, sta je on koji kurac isao tamo konjina. ako je vec hteo da ide da nas "brani" onda je valjda red da Dodea posaljemo (rs je odgvorna ne srb jelte). Ovo je bas ispalo klasik majmunisanje u fazonu daj jos malo propagande ja sam najveci sin nasih naroda

real dingospowi bi bili da nismo nikog ni posali (ili ajde nekog advokata/ministra cisto reda radi), bukv izignorises dogadjaj posto vec znas da ce rezolucija prodje (da je montirano) i sta da gubis vreme na budalastine, istovremeno jasno pokazes svoj stav. Ovaj majmun sedi tamo sa onim bednim slepcem djuricem, pije koka kolu i umotava se u zastavu i jos daje legimitet eventu. Zna se kako je ovo proslo u savetu bezbednosti gde nemodz prodje (a gde bi presuda bila obavezujuca)

Bukv blamira ovaj nesrecni i napaceni narod picka pickousta

da ne kazem siptarcina

Srbuje li se, gospodo?

jok norvezanuje se

Od Dramena, od Dramena, pa do Svalbarda,
Sve su straže, sve su straže, Petog Haralda

fuuuj kako toksicna pesma moram poedem avokado da se repariram njiiiiiiiiiiii ahahah

Onamo, namo, za brda ona
Prepun je Harald norveškijeh krona

uh uh svaki put kad kurcofil i skauz pomenu pare izgubim litar-litaripo vode

Jovo jel i tebi ubolo oči ovo sto je Vucela isao kao prectavnik ili je to normalno zato sto jbg necemo valjda djokovica poslati?