Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Lololo U ime kaizena i Vukajlije i Svete definicije Enter.

  2. dovoljne su dve baze momci:)

  3. Da li postoji tema na forumu gde mogu da se kače definicije koje imaju baš malo glasova?

  4. Zašto se dešava da na pojedinim definicijama i posterima koje sam već ocenio, pojavljuje ponovo mogućnost da ih ocenjujem, kao da su neocenjene?

  5. al vas kuliraju modovi hihihihi

  6. Ковач90, мислим да постоји. Док баг је у питању. Зеко тебе ћу ја у паприкаш.

  7. Aj sad zaozbilje.

    Što ne može da se promijeni avatar?

    Pitam 18. put a niko ne jebe ni stručno...

  8. Идеш на измену профила, одабереш слику и то је то. Ако не функционише, прорадиће временом.

  9. Karina, pajdo, pokušavam već 2 mjeseca tako.... Neće pa et.

  10. Zasto moram da se svakicas prijavljujem?
    desi mi se da me nekako odjavi..

  11. И мени се десило неколико пута па престало...

  12. Imam i ja takav problem.:) i imam još jedno pitanje.Po čemu se određuje mjesto na listi popularnost autora?Po definicijama?

  13. Морел неко да баци поглед на моје питањце, нема разлога да се стидите. Ако је питање глупо (ко што и јесте), реците.

  14. Uuuuuuu, Faco, nemoj više, života ti... Posle tvog pitanje brkam slike i zvuke :P
    Šalim se, ok je pitanje, ali ipak ne. Moglo bi da bude podložno spemu i reklamiranju.

  15. http://vukajlija.com/ruski-rulet/304120
    ако је у питању ова боље бриши :)

  16. Фала, Бог ти дао.

  17. шалим се бре мојне...

  18. Е људи, занима ме зашто ме нон стоп избацује сајт? Улогујем се, кренем да оцењујем дефиниције и кад окренем страну или пређем на форум, аутомаЦки ме избацује и морам поново да се пријавим.

  19. Бускетина, питало је 'иљаду људи до сад. Прочешљај мало форум :Д
    Баг неки.

    Дасисти, због те сам хтио да отворим тему. Брис'о би је, ал видим солидно прође па контам свидјело се људима. Иако је реално шитчина :Д

    Ето, добро. Нећу више спамовати.

  20. Hahahahhaa, ja ti dado' plus. Jeste šit, al' mi se svidala ideja hvatanja matorkine sise. Jebi ga :))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.