Prijava

a ostavili malog pacova koji bi ostao na 1.3 da nije pio raznorazna govna.

Sram te bilo.

bvldga, svaka ti ka njegoševa, sem ove za prekrasan fudbal (opet bivam pristrasna, nek vam bude).

Predraze sta sam rekao pogresno? Istina je da bi ostao patuljast,i ne bi mogao da se bavi sportom.To sto sam ga nazvao pacovom,jebi ga,jednostavno ga ne podnosim.Ali evo zbog tebe,neka bude mali mis! :D

Storma-Igraju.Dominanti su.Ali to nije do njih,vec do sugavih ekipa koje ih se plase.Izadji bre i bori se,u kost,dobi crveni za neki start,zato sto gines za loptu,a ne zato sto sutiras posle sudijinog zvizduka.

Svi likovi koje ti znaš....Ne možeš baš tako određivati ko za koga i zbog čega navija, a ti likovi koje ti znaš a "prate" fudbal su izgleda veći pozeri i manekeni, koji drkaju na par dobrih poteza, nego Bekam zadnjih godina.
Bez ljutnje zbog mog "kulturnog riječnika, molim. :)

Па зато сам и рекао "сезонски навијачи". Ти ће се ложити на њих још пар година па ће прећи на Виљареал или Лозницу ако се појави нека звезда тамо и почну да харају. Не контам зашто си се ти нашла прозвана због тога, ако већ навијаш за њих сто година из ко зна којих разлога.

А за речник нема проблема, па нисмо Швеђани мајку му јебем. :)

Bvldga, trebadoh da turim smajli na kraju, ovako ispade preoštro :)
Jebeš ga, kad sam po pitanju Mesija kao igrača ostrašćeniji nego Storma za Arsenal :)

Албелда би спаковао везни ред Барсе у десни џеп. И Хоакин је тврдим, бољи играч од Месија.

Ma Materaci.Da kad jednom prodje Mesi,da ne pozeli da prodje sledeci put.Da se usere kad krene na njega.I stavis jednog dobrog zadnjeg veznog da ne da Caviju da dise,pa ces da vidis kako Pedro,Buskets,Keita i ostalo organizuju igru...

EDIT:Predrazinjo,kapiram te,i moj cale ga obozava.Odlican je igrac,nema sta,samo sto nisam njegov fan. :)

EDIT na EDIT: Skrenusmo sa teme,ovo postade pljuvanje i hvaljenje Barse. :)

Па зато сам и рекао "сезонски навијачи". Ти ће се ложити на њих још пар година па ће прећи на Виљареал или Лозницу ако се појави нека звезда тамо и почну да харају.

Хахаха како је ово јако. Сезонски навијачи. Обожавам их. Посебно оне који "воле" 84 различита тима па увек имају за неког да "навијају" кад им први тим испадне.

Oni su mi, pored Milana (moji matorani, ebga), i Arsenala najdraži klub, znaš one što te prate od starta.

:)

А што ти поред њих нису омиљени Пролетер, Синђелић и Бачка 1901?

Joj bre ljudi, ja sve vreme pričam o lepoti i jednostavnosti fudbala, a vi kao rešenje za to navodite neke kostolomce čiji su startovi uglavnom za zatvor.
Jebeš ga, izgleda da iz različitih perspektiva posmatramo igru, možda sam ja previše romantičan za današnji industrijski fudbal.

Ajd u zdravlje, 'ebo vas "katanaćo" :)

Не контам зашто си се ти нашла прозвана због тога

Pa baš zbog toga što si, po meni, na neki način strpao sve navijače Barselone u isti koš, al ne`a veze sad. :)

Ps:Kakav riječnik, jebem li ti sunce kalajisano, da ti jebem!!! :D

Ps2: Danas me jedan kolega pita smije li se psovati na Vukajliji... :D

Шта све нећу да чујем на овој теми....сачувај Боже.
Меси је боготац , то стоји.Шпанска лига је супер јака.
Навијао сам за Рому ,кад оно ,прц.Остао ми Реал и волео бих да они освоје на крају.

:)

А што ти поред њих нису омиљени Пролетер, Синђелић и Бачка 1901?

Па добро, сви ми имамо неколико тимова које готивимо тј у скоро свакој лиги имамо свог фаворита. Друго су они што се крвнички ложе на један тим па га после две сезоне забораве и пређу на други. Јебени сезонци.

Mesi je klasa, jedan od najboljih u istoriji, to je cinjenica.

Materaci??! Nevjerovatno da postoje ljudi koji cijene tog igraca..

Treba jako, ne protiv Barse, nego protiv bilo koga, ali na loptu, ne na kost!
Ni ja ne volim Barsu, toliko padaju, vriste, piste, sikcu, cvile...

Kakvo palamuđenje jebote. Odavno nisam vidio ovakvu ostrašćenost. Pardon, lažem, jesam, sad kad sam sa pajdom, inače zakletim Topnikom, pričao o utakmici. I njemu je Mesi karina koja blage nema (jok to što odbrane izbacuje ko mlad sir sirutku), Čavi i Inijesta bi bili karine kad bi igrali protiv iole jačeg veznog reda, a Abidal je svejedno karina, crnac je.

Mimo to što čitav svijet priča o tim vanzemaljcima... Jebote, čak je i moj amidža koji ima 80 godina rek'o da se sjeća Ajaksa u najboljim godinama i da Barsa igra taj isti totalni fudbal.

Eto M.Sitijevaca, odjednom tona ljudi navija za njih.

:)

А што ти поред њих нису омиљени Пролетер, Синђелић и Бачка 1901?

Samo Zvezda od naših. Verujem da sam pisala na jednoj temi kod omiljenih klubova za koga sve navijam, podeljeno. Jebeš ga, Arsenal najviše volim.

Хахаха како је ово јако. Сезонски навијачи. Обожавам их. Посебно оне који "воле" 84 различита тима па увек имају за неког да "навијају" кад им први тим испадне.

Još jedna karta za pakao, Šemi. :P
Čoveče, navijam za Arsenal od 2003, za Bajern od 2002. a za Milan od negde tamo 2004. Za Zvezdu od 1992. I stani, sad treba da se automatski odlučim za jedan klub da bih bila trve navijač?

abidal i jeste, jedna velika ruzna troma karina

Шта мислите , да ли би она екипа Реала , Галактикоса , кад су играли Роналдо , Бекам , Фиго , Гути , Роберто Карлос , Ван Нистелрој , Раул , Салгадо , Јеро и екипа , у садашњој форми , могла да има неки запажен резултат?

Laki,jedino bi mogli nesto da urade ako bi im zlatni dzoker bio Perica Ognjenovic! :D

Самхаин
Ајме, нисмо се разумели. Објаснио је горе Двајт. Ти си ми само допунила пример. :)

Ne vadi se sad, ideš u pakao. :pita se kad će neki mod promeniti ime teme u Liga Šampinjona: :)

L@ki, u tom sastavu teško... iz prostog razloga što im se ni tad nije znalo ko je "tata" na terenu. Mislim da ni tad nisu igrali onako kako su ljudi očekivali kad su ih spojili. Možda se i varam.