Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. staklena:
    http://www.imdb.com/title/tt0115033/

    kako se igra covece naljuti se na netu?

  2. Je li ovaj lik na slici levo skroz Triger iz Mućki? Liči. :)

    Ima na različitim sajtovima.

  3. jeste, on mu glumi ćaleta :)
    edit: britanski je film, genijalna drama sa elementima crne komedije...

  4. ja inače ne igram igre po netu, prečesto mi baguje pa ostavim ljude na cedilu...

  5. Ja tog lika ne mogu da zamislim u nekoj normalnoj ulozi. :)

  6. Ela, koliko ti drži baterija kad si preko fona?

  7. sad idem da skinem film da ga ponovo gledam...

  8. Pa solidno za celodnevno forsiranje. :) Ima onih novih sa velikim ekranima, skoro kao kompjuteri, baterija im drži 45 minuta ako ga drndaš. Jebeš ti to.

  9. ja vučem neku praistorijsku noklu i to samo da bi žena mogla da me nađe ako joj pukne vodenjak, čim se porodi ostavljam fon u fioku... kredit nisam uplatio pola godine :)

  10. Hehe, a ja 2 telefona nosim. 063 i 064. Najveća džiberka je ona prava! :ponosankez: :)

  11. Ej evo i mene. Ceo dan sam bio odsutan sa ćoška.....vikend.....utakmice....rukomet, košarka. Treba sve stići ;)
    Stigao sve, naravno.

  12. Isplati li se nešto taj VIP?

  13. Ma i ja vucaram dva komada

    Ela rekli smo da nećemo da nas provale.....ili sam ja onaj treći komad koji ne spominješ :)

  14. Stigao mi covek, konacno!!! Usi cu da ti iscupam da znas... ;)

    U to je zvučalo seksi...čupanje ušiju malo i to....ali morao sam malo da idem na utakmice. Neće Partizan da se bodri sam od sebe, ali pomislio sam mnogo puta na tebe :)

  15. Des Džoni! Nasmeja me sa ona dva komada. :)

  16. ahahahahahaha, i Johnny bi da se kucka :))))

  17. Gde jedan Džoni, tu i drugi.

  18. ehej, đe ste raja...

  19. Des Džoni! Nasmeja me sa ona dva komada. :)

    hehehe des Staklena. Kad god se pojavim taman je neka dvosmislenost na ćošku.....ili ja uvek vidim neku dvosmislenost pa onda i nije bitno kad se pojavljujem ;)

  20. nema ovde nišđta dvosmisleno - sve je jasno i transparentno :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.