Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Maro sejoooooo mila, pomagaaaaaj.....Dodji da mi udaris koji samar da se osvestim..... Ljubi te seja tvoja!!!

    Evo ja ću, ne baš neki jak, nego ono doziran. Možeš i ti meni ;)

  2. Gledao sam 10-ak minuta, Dzoni. Zasluzena pobeda. Za basket je ocekivano.

  3. odem na dva minuta a ovde se razvije BDSM sekcija... šta radite ljudi moji :)))

  4. pa brus, ipak je ovo bleja...

  5. donela s and m,lololo i limpa:)
    senzibilitet:)

  6. joj, jedva gledam na oči, ne znam šta ću, ne spava mi se a nemam snage ni da trepnem...

  7. Žene... :)

    I mi muškarci :)

  8. Upravo krenuh Djoni da ti uzvratim samar.....brzo se vracam 'vamo.

    Nek' pukne da se malo razbesnim .)

  9. e ljudi, možda sutra navratim na blejanje pa ću onda da čekam unban, idem, ćaos

  10. A daaaajte vas dvoje, imajte milosti, nisam videla svog čoveka neko vreme, kriziram! :)

  11. Videh sta se radi, nista ne skapirah :) Gotova pauza, odoh. Uzdravlje!

  12. e ljudi, možda sutra navratim na blejanje pa ću onda da čekam unban, idem, ćaos

    Aj bani a kad ti prolazi ban?

  13. A daaaajte vas dvoje, imajte milosti, nisam videla svog čoveka neko vreme, kriziram! :)

    Pa mi to taman da te malo podsetimo i zagrejemo za momenat kad ti dođe čovek. Da ga spremna dočekaš :)

  14. Ma kontam ja to Ela, al' onome ko krizira i nije potrebno mnogo... :)

  15. Videh sta se radi, nista ne skapirah :) Gotova pauza, odoh. Uzdravlje!

    Kakva pauza. Nije valjda da sada radiš?

  16. Staklena, ovo sto citas je mala maca.........kada se na plus 24 stepena u stanu najezis od glave do pete....e to je vec problem.... ;)

    E znam taj osećaj. Toplo je a jeza kroz kičmu. Lep osećaj...

  17. Pa mi to taman da te malo podsetimo i zagrejemo za momenat kad ti dođe čovek. Da ga spremna dočekaš :)

    Neeeeeemojte, ispit mi je pre toga, kako ću takva na ispit? :D

  18. Ma kontam ja to Ela, al' onome ko krizira i nije potrebno mnogo... :)

    Kriza, zajebana stvar al ima i ona neke svoje draži. Isčekivanje i to. Ume da bude kul :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.