Moram nekome da se pohvalim

  1. To nisu avg ha ha postovi nego teraju na pajsad razmisljanje

  2. Maloprije gledam onaj meme od galatnog ono “sigurno misli od drugoj”

    Brt ono ne bi mogao fbi dešifrovat

  3. Cara enigma masina iz WW2

  4. carin intersleng > navajo code talkers

  5. hahahabha mesni kmeeeee ahah

  6. Upravo saznao da nece doci neki dingogosti koji su trebali sutra banu

    YESSSSSSSSSSSSSS

  7. Bukv imao jak vikend, oni dingogosti sto su javili da nece doci ipak dosli na kraju spremao indexe odusevljenje bilo jako, danas opet dingospowi bili doradio jos indexa jak vknd

  8. Dobro je prošlo caro da kucnem o drvo, prosli put kad je bio jak vknd ušla ti ona voda u uho, 15 dana smo te liječili..

  9. Bukv plidu, lecenje na sajtu hotul advajsi>lecenje na guglu>ici kod avg lekara

    Ono sto nisam reko u medjuvremenu krenulo i drugo uvo al bukv saniro sve u dva dana nije bilo potrebe da kmecim ovde. Sad bukv da imam 5 usiju no problemo

    Inace bukv skoro mi se javio neki hotul ista spika na moru sjebo uvo, isao 10 dana da mu sipaju kapi ispiru 2x na dan...kae lik msm da nije sve to bilo potrebno da su to radili da mu pajsad uzmu pare.

  10. Moram nekome da ga podvalim

    >Pa idem na temu Moram nekoga da izujedam

  11. Lep lagani večernji džoging završen. Živeću dvesta godina, minimum.

  12. živećeš ko zordon u tubi sopstvene pišaćke

  13. Kameni zivi relaxed life, piletina laka klopa nonkrompir no hleb, dzoging iako je setnja zdravija sve studije su pokazale

    Umerena visesatna setnja je najbolja za zdravlje

  14. Kameni primjenio ove baltičko-skandinavske načine života, ima da nas sve isprati na onaj svijet i ostane sam blejati na vukajliji uz možda šezdesetak duplih akaunta dr Vuka

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.