Moram nekome da se pohvalim

  1. Ne zive galantni, nisi ni svjestan koliko ima ljudi koje ubije posao i ta monotonija da se bukv promjene. Jos ako pritom nadju neku djevojku, ne vidjas ih

  2. Cara: Al bukv sta smoleman radi rest of the day
    Isto Cara: (pise 'lololo' po forumu po cijeli dan)

  3. Isto malimujo: glea celi dan cara pise lolololo

  4. Opasno dingospowsku odbranu ima smoleman moram priznati

  5. ono beše da si branio stratimira?

  6. https://vukajlija.com/forum/teme/75923

    a da, to je to. jebiga, svaki dan ga sve više cenim.

  7. Trenutna fc smoleman ekipa mali fudbal defanziva postavka

    Golman: smoleman
    Odbrana: levo pliduu, halfovi galantni mali mujo desno skauz

  8. Gdje si mesnog stavio, na klupu aa

  9. Haha snime zato ti stalno kmecis jbt

  10. I zato predlazem instant resenje: trajni ban za gospodina. Ili makar jednomesecni ban da revidira princip delovanja mada ja u to ne verujem, gowno ce ostati gowno i tu nema dileme

    jbt koja kolicina kmecane mama mia

  11. jel te dosta, debeli gownaru koji se vucara po forumu ostavljajuci trag gowneta na patosu?

  12. Tebra aj pls objasni mi sto te trigeruje da napisem fazon smole seta x2 dnevno da sredi vugla npr

    Bukv svako ko to sljaka radi iz tog razloga jaka muda. Bas bukv prejako kmecanje.

    Eo profe moze ban 30 dana jebemtizivot

  13. Pliduuu
    Gdje si mesnog stavio, na klupu aa

    snime pajsad centarfor

  14. Caro brt vijuge moždane mi se pretvorile u uglove od devedestepeni od ovolkog interslenga, redukuj malo ljubi brat

  15. Kakav ban bre jbt, mora pravimo dramu malo po sajtu, zanimljivo

  16. mora se ponekad i odmoriti, ne može krv da lije iz pičke 24/7, ne ide.

  17. Caro brt vijuge moždane mi se pretvorile u uglove od devedestepeni od ovolkog interslenga

    Jos malo da se razvije, i mocice tajne sluzbe da ga koriste za sifrovane poruke, lagano

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.