Prijava

Пратећи трендове на светској музичкој сцени још од самог њеног постанка (кад је човек основао самостални симфонијски оркестар тако што је стругао дрво о дрво), сваки жанр и поджанр музике пратиле су групације фанова које су имале свој специфичан начин комуникације.
За овим трендом не заостају ни фанови предратно- антиратног оркестра званог ЕКВ. Нарочито им је развијен начин комуникације са другим јединкама с којима су (о космичке ли неправде, о темпора о морес!) принуђени да деле животни простор и да их описмењавају.
С тим у вези, сматрам да је дужност и право вукајлијашке заједнице да се упозна с начином комуникације дотичне групације, како би исте могли да препознају на сваком месту.
Наравно, свака помоћ у допуњавању речника је добродошла.
(напомена: сви примери су истинити)
_____________________________________________________
Ало пајсеру! (молим вас за пар речи)
Какав си ти јадник (мислим да нисте компетентни за расправу)
Скакао бих ти по лобањи (желео бих да приложим контрааргументацију вашој тврдњи)
Могу да ти променим лични опис (дозволите да вам демонстрирам своју тврдњу)
Који је теби курац? (Извините, али чему те тешке речи?)
Јебем те у уста дебилчино! (Нисте довољно убедљиви)
Отрован си Пинком, иди слушај Цецу и Брену (мислим да сте сувише потпали под утицај са друге стране и да стога нисте баш компетентни за расправу)
Милан и Маги су највећи музичари на Балкану (стојим иза сваке своје изречене тврдње)
Милан је умро од тумора, а не од дроге, дебилу! (Ваша контрааргументација није довољно убедљива, јер не поседује довољно елемената да то буде остварено)
Угини (Молим за паузу у расправи)
Ти никад неће бити као Милан, комплексашу један! (Ваши аргументи, да извинете, кад неће бити довољно чврсти као моји)
Затуцани народ никад неће схватити Миланову величину (Ви никада нећете бити компетентни да у мом присуству обсервирате тако сериозне инсинуације)
ПЛАТО ЗА МИЛАНА (???- преводиоцу прсо мозак, не вреди)

Ко ти дрма кавез Јанковићу? ( у преводу - из неког разлога и ти патиш због бенда којег не слушаш, па си сат времена посветио писању ове глупости.)

Samo ti dizi rejting ekv-u u grob ces me oterati

Ко ти дрма кавез

Ма опуштено, зар заиста делујем тако?

због бенда којег не слушаш

Погрешно. ЕКВ сам слушао онда кад није био популаран. И сад волим да преслушам. Али, једноставно, морам да кажем да би се Милан фејспалмовао кад види ко га све брани по интернету.

па си сат времена посветио писању ове глупости

Ех, проради некад скрибоманија у мени, па напишем неко говно...
Пази, кад бих се ја тако изражавао на сваком постеру на којем се зајебава нешто мени омиљено (а било је и таквих постера), где би ми био крај?

морам да кажем да би се Милан фејспалмовао кад види ко га све брани по интернету.

А, таквих ''бранитеља'' има само Милан, ха?
Сви их имају, али то није разлог да се отварају теме оваквог карактера. У ствари, можда и јесте, али ја се питам да ли стварно неко има живаца и слободног времена да се тиме бави? Изгледа да ипак има.

Moram da kažem, doco, da se ne slažem. :) Bar što se mene tiče. :D

У ствари, можда и јесте, али ја се питам да ли стварно неко има живаца и слободног времена да се тиме бави? Изгледа да ипак има.

У паузи између два испитна рока на факсу и тражења сезонског посла да би се скинуо маторцима с грбаче, мора да се уради нешто конструктивно и на интернет форуму. Па, ко воли нек изволи, ко не воли- нема везе, заволеће.
Уосталом, можеш ти направити неку такву тему о мом омиљеном бенду, нећу се бунити уопште. Све је то интернет. CHEER UP!

Moram da kažem, doco, da se ne slažem. :)

Не мораш ако нећеш, али натераћу те, муахахахаха! :)))
Уствари, боље прочитај ово:

va tema nema veze sa bendom, već sa kvazi-fanovima istog. Wannabe EKV-ovci su isti kao oni Mejdonovci ili neki trve-kvlt blekeraši.

То је то. :)

Mmmmmhmmm, ubedljiv si. :D
Daa, ne znam, ja nisam srela ni jednog kvazi-fana EKV-a. Zapravo, u mom okruženju uopšte nema fanova EKV-a.

Dobro, što se toga tiče, možda si u pravu. Samo se ti zabavljaj kuckanjem. :D

Онда, прошири домен теме, на све напаљене фанове свих бендова.
Овако ми делује класично хејтерски. Ако ме разумеш.

Samo se ti zabavljaj kuckanjem. :D

То и јесте поенат. Забава, шоу бизнис, базени, кола, пичке и пичке материне... А онда на спавањац с обавезном лектиром под мишку и ззззззззз :))

DA MI SIŠEŠ KURAC TI, I OVE OSTALE SELJAČINE! MILAN CAR!!1!1- Ne shvatam vaše grupno napadanje na Milanov lik i delo.

Онда, прошири домен теме, на све напаљене фанове свих бендова.
Овако ми делује класично хејтерски. Ако ме разумеш.

Хм... А да ли модови могу да мењају наслов теме?

DA MI SIŠEŠ KURAC TI, I OVE OSTALE SELJAČINE! MILAN CAR!!1!1- Ne shvatam vaše grupno napadanje na Milanov lik i delo.

То иде у допуњено издање.

Ne znam od koga je potekla priča o Milanovim proročkim i ne znam ni ja kakvim tekstovima, al ja mislim da se taj neko zajebavao, a narod ka narod, popalili se ka ovi što su sad hipsteri, i za njih je on božiji poslanik koji je poslat na Zemlju da pošmrka i popije svu drogu ovoga svijeta i tako spasi nas sebe, ovaj, oću reć, zla. Što mu dođe na isto.

pola stvari koje si pomenuo nemaju ama bas nikakve veze ni sa bendom ni sa fanovima. minus.

Doktore, oš da pogineš?

I ti metnuo Gadafija na avatar?

Ову ствар од Екавеа сигурно нисте чули!!!1

http://www.youtube.com/watch?v=SNQ_gtf6to8

одлична! Виш какву су музику правили!