Prijava

pa onda nek uzme bilo koji da ima ssd, a da deluje najkvalitetnije na dodir u prvoj radnji u koju uđe

Ja ušao u zdravu hranu i pitao kakav vam je ssd na dodir :)

prvo sam pomislio šta bre priča ovaj dejan aod, a onda su mi se brci nasmešili :D

Pre neki dan sam instaliro win10 i mogu reći da me prijatno iznenadio ovaj novi Mikrosoftov brauzer edz
ne deluje kao gotov proizvod nema ništa na desnom kliku ne mož da mutuješ tab ekstenzije mož samo iz windows stora da instaliiraš valjda al brz je i upotrebljiv za razliku od eksplorera jebenog haha
možda može da bude konkurencija hromu za godinu dve jer čini se da lisica poolako ide u prošlost

ako komp ima integrisanu graficku moze li se ta mac i stavit normalna neka? posto citah ovamo na net kao ne moze da se zamijeni moze samo kao da se nesto izgasi ova integrisana i onda da koristim ovu drugu koju ubacim ima li ko strucan da mi pojasni malo fala

Mozes da stavis i posebnu graficku i, u bios podesavanjima podesiti da je ta odvojena grafika primarna.

Može, zangecu, samo u podešavanjima (i nvidia i radeon imaju softver koji dođe sa instalacijom drajvera) odabereš da li želiš da radi jedna od njih ili obe sa automackim prebacivanjem (switchable graphics), prema zahtjevnosti aplikacije koju grafička obrađuje.

Može, samo treba podesiti koja će da radi, to se radi u podešavanjima.

fala opet draganice kakanice

Može, samo u biosu napraviš da radi.

E ja mislim da moze. Udji samo prvo u bios pa podesi da ona radi

ma samo vga kabal u tu graficku koja je u pci socketu i eto a ne vga kabal u gornji dio gdje ide u integrisanu samo vga kabal u tu graficku koja je u pci socketu i eto a ne vga kabal u gornji dio gdje ide u integrisanu graficku koja je u pci socketu i eto a ne vga kabal u gornji dio gdje ide u integrisanu

BIOS am pijaanaac
Ceo zhivot svoooj
Xd

E, sad ozbiljno, može to da se namesti

Kupio bih wi fi karticu da mogu na kompu običnom da hvatam vajrles. Ima li neko iskustva koja je dobra i kolki je domet posto bih vatao vajrles iz kuce preko puta moje?

*krao bih internet

Kupi prvo vajfaj ripiter, da pojačas signal kod tebe u kući, posle mozes sta oces.

Meni je boh tako pomogao a posle me i ozenio. (ne mene ozenio on). Xd

Pa kupio bi i njega ako ovo bude slab signal. Kolko je para ripiter? A ne bih krao net nego bih plaćao komsinici pola novca.