Prijava

zajebi gparted, jel vidis da ti daje obavestenje da ne radis ovaj format ako prodajes nekome kompjuter, sto znaci da ne brise disk to sto radis.

imas video link okacio sam, odradi tako.

Ako imaš neke poverljive podatke na njemu obično formatiranje ne može da ih obriše, već su i dalje na disku, samo prepiše novu particiju preko njih. Totalno nebitno za tebe, nego što ne probaš u windowsu da ga formatiraš?

ma gde da prelazim na win da bi formatirao usb, nemam ja 2 operativna sistema...glavni problem ovde je sto stoji format basic data, ja mogu samo da ga mountujem na fat.ne razumem.sad cu da pustim da odradi foramatiranje totalno kao na videu pa ako stoji basic data i posle toga ima da ga bacim ili da prodam nekom da ga zajebem

ima opcija u Disks edit partition gde se menja ovo basic data, moze da se odabere 30 opcija.samo da vidim koju prihvata tv

Ljudi, dajte mi izraz za klikanje na tač skrin prstom???
Ne mogu da koristim KLIK jer nije klik, bem li ga, a ne mogu ni TAPKANJE
Mozak mi je blokira' potpuno, imamo li neki naš domaći izraz za to?

Ili, jebem li ga, ako može asus da koristi tapnuti, mogu i ja https://www.asus.com/rs/support/FAQ/1018387

Ekrani na dodir?

Dodirnuti?

Glupo mi da koristim DODIR, jer treba da napravim tutorijal za kladomate neke i ne mogu da im pišem DODIRNITE ŠEST ŽELJENIH BROJEVA I POMAZITE OPCIJU UPLATA, napaliće se, pa će karambol napravit'

Mozak mi je blokira' potpuno, imamo li neki naš domaći izraz za to?

Čekaj brate, koji domaći izraz, jel na crnogorskom ili srpskom xD

pa jbg lepo si napisao da trazis domaci i dobio si dodirnuti, mozes i pipnuti pa ti vidi xD

stavi tapnuti sta mu fali, ako vam zabode ekran tapkajte ga iz sve snage dok ne odbaguje, nema razbacivke xD

tapnuti najbolje zvuci.a mozes i pritisni, stisni

Tapnuti ili pritisnuti, mozda pre tapnuti

Ali ne znam sto ne stavis IZABERITE SEST BROJEVA koji kurac kao niko nece znati sta treba da uradi

Ili ako si bas u fazonu da ga upakujes da bude tacno po svim parametrima onda stavi da pise: IZABERITE SEST ZELJENIH BROJEVA DODIROM NA EKRAN PA ZATIM DODIRNITE MESTO GDE PISE UPLATA al ono

Na kraju sam i stavio da izaberu 6 brojeva, a samo u nekim djelovima turih TAPNUTI, može proć tako bolje je....

Drago mi je da sam pomogao

Ako si i ti nekom danas pomogao onda je tvoja misija danas bila uspesna

Straja je

Zasto mi pretrazivac trazi captcha svaki drugi treci put kad guglam nesto, kaze cudna trafika dolazi sa mog naloga. Ne guglam nista nenormalno

Blokirana ti je gugl pretraga, ako imaš laptop možeš da proveriš da li je u pitanju tvoja mreža (kad odeš kod nekog druga ili u kafić, ako ti tamo ne traži captcha, onda je do nekog drugog uređaja, možda ti bude dovoljno čak i da resetuješ ruter) ili taj tvoj uređaj. A ako je do tvog kompa/laptopa, onda može da bude neki VPN softver