Prijava

E pa vidi onda i drajvere

mislim da su svi bas lejtest, i u divajs menadzeru sve ok..
jedino mi pada na pamet da instaliram jos koju verziju majkrosoft vizual i jos neki net frejmvork kurac

Ima li ko da se bavi montažom i tako to, da mi se molim vas hitno javi u pvt da ga priupitam nešto?

na polovini stranica na netu ukljucujuci i jedan sajt saljivog karaktera, svi pretrazivaci mi ucitavaju samo bazicni html, fazon ko da mi je internet veza losa, kako to da sredim?
i dalje nece fles plejer da se instalira

Probaj brave browser

Jesi instaliro javu?

Kakva java i flash u 2018.

sve sredjeno, posle daungrejda brauzera sve radi ok, kakav retardirizam

Манијак
nece da se instalira adobi fles plejer, odradim daunlod, ali kad krene instalacija pise fejld traj agen.
ni na jednom brauzeru nece, hrom mozila opera. win7 x64 sp1 u pitanju. internet forumi mi nisu bas pomogli,fala

https://www.pcmobitech.com/download-adobe-flash-player-offline-installer-windows-mac-linux-soloris/

skini offline instalaciju za browser koji koristiš i instaliraj.

Цокула
Ima li ko da se bavi montažom i tako to, da mi se molim vas hitno javi u pvt da ga priupitam nešto?

Pitaj slobodno.

Lik je bukvalno iznad post napisao da je namestio

Цокула
Ima li ko da se bavi montažom i tako to, da mi se molim vas hitno javi u pvt da ga priupitam nešto?

Eh da je Radjard ovde da vidi ovako nešto

gamby
Lik je bukvalno iznad post napisao da je namestio

Da, ali sam mu ja izneo način kako da ima fleš plejer i da mu nije daungrejdovan brauzer.

Manijače na hromu ako se ovo dešava, nađeš stariju verziju na filehippo, skineš, i onda u msconfig, tab services, isključiš sve apdejte googlea, ima ih 2.

kandidar
Kakva java i flash u 2018.

Moras javu da instaliras inace ne radi PHP, rekao mi komsijin mali.

Aha, onda druga stvar xd

Brate..
Stvarno? Bez flesa i jave?
Pa browser ti izgleda ko 97. jebote

ja bi pre uzeo gtx 1060

Hvala labokv, na tebe se moze osloniti uvek