Prijava

ja mislim da sam bio konj, na taj način se uklapam u poslovicu da sam spao na magarca...

ma, lemajo, bio bi trip da je bila marko polo lično, k'o ja lenjin, a ne tamo neki potrčko.. :P

ma bila je njen dečko sto posto! puf, ta riba je hodajuća karikatura, trebalo bi mi tri sata da prepričam sve njene ispale! ko sve danas studira kineski... c,c,c....

Kako da znam šta sam bila u prošlom životu?:)

ČOVEK!!!!!!!!!!!!!1111

Zivio sam oko 1 000 god i bio sam zena spijun i placeni ubica

I was a unicorn!!! :vomit:

Hitler!

ja sam bio gusjenica.. i taman da postanem leptir - pojede me koka. posle sam bio zumance, zavrsio sam na tiganju.

ja sam bio neki lopov/ubica. Znam da su me na kraju ubili, ali ne znam kako. I znam da je bilo u Španiji u srednjem veku... tako mi se uvek stvara slika

Kolfild

pa u necijem debelom crevu i onda si prosao kroz anus i obrisan toalet papirom pa zavrsio u kanalizaciji, iz kanalizacije u Dunav i onda si sirio smrad dalje

Bila sam okrutni pravični plesač negde otprilike na teritoriji Filipina negde oko 1450. godine koji se u slobodno vreme bavio čarobnjaštvom i čija je svrha bila da pokaže svetu da magija postoji.

Господин са слике.

Ovo mi je prvi život, rekla bih po greškama koje stvaram. Reinkarnacije i reinkarnacije su predamnom. (jel se predamnom piše ovako ili odvojeno?)

Ja garantujem da sam bila muško...

Bio sam Bruce Lee. AIUUUUU!

Ovo mi je prvi život, rekla bih po greškama koje stvaram. Reinkarnacije i reinkarnacije su predamnom. (jel se predamnom piše ovako ili odvojeno?)

Одвојено.