Prijava

Siromašne ljude treba hraniti i onda povatati sve pse lutalice i njih nahraniti siromašnim podgojenim ljudima i na kraju takve kerove izvoziti u Kinu. To bi povećalo robnu razmenu sa Kinom i oni bi bili u minusu jer imamo mnogo siromašnih ljudi i pasa lutalica!

Zar ne bi bilo bolje da siromahe nahranimo kerovima, pa onda izvozimo siromahe?

Možemo da ih iznajmljujemo da beru pamuk ili nešto...

Totalno. Sad je sve okej. Nastavite vi.

Zar ne bi bilo bolje da siromahe nahranimo kerovima, pa onda izvozimo siromahe?

Možemo da ih iznajmljujemo da beru pamuk ili nešto...

NE zato što je ovo stvar koju Srbija jedina može da ponudi! Treba to iskoristiti maksimalno!

Siromašnih ima u izobilju, a podgojena lutalica je retkost čak i u razvijenim zemljama!

Какви керови, какви бакрачи. Нема толико керова.
Али зато има сиромашне деце. Треба сиромашним људима (ево, рецимо тим Гавриловићима, јер деце имају за извоз) дати децу да једу, да се мало подгоје. Проста рачуница. Њих је двоје родитеља, а осморо деце. Шесторо деце је вишак. Нека туре у замрзивач све шесторо деце и њих четворо имају хране да презиме, тако да могу и нешто да уштеде. И петоро деце је доста да се презими зима, тако да једно дете могу да продају циганима и узму кеш.

Џими
Какви керови, какви бакрачи. Нема толико керова.
Али зато има сиромашне деце. Треба сиромашним људима (ево, рецимо тим Гавриловићима, јер деце имају за извоз) дати децу да једу, да се мало подгоје. Проста рачуница. Њих је двоје родитеља, а осморо деце. Шесторо деце је вишак. Нека туре у замрзивач све шесторо деце и њих четворо имају хране да презиме, тако да могу и нешто да уштеде. И петоро деце је доста да се презими зима, тако да једно дете могу да продају циганима и узму кеш.

To je bolesno!

Какви керови, какви бакрачи. Нема толико керова.
Али зато има сиромашне деце. Треба сиромашним људима (ево, рецимо тим Гавриловићима, јер деце имају за извоз) дати децу да једу, да се мало подгоје. Проста рачуница. Њих је двоје родитеља, а осморо деце. Шесторо деце је вишак. Нека туре у замрзивач све шесторо деце и њих четворо имају хране да презиме, тако да могу и нешто да уштеде. И петоро деце је доста да се презими зима, тако да једно дете могу да продају циганима и узму кеш.

Zaista, šta nije u redu s tobom?

То је само један скроман предлог...

Mislim ajde da su Cigani to bi bilo ok, imali bi punu podršku Sarkozija ovako ,jok!!!
Dokle više da nas nazivaju divljacima,vreme je da Srbija zagazi sigurnim koracima u reforme!

Прво морају да продају једно, да плате струју за замрзивач.

Едит: не знам о чему је реч, али јуче сам видео како шкартирају неку самохрану мајку јер је била удата за циганина, и сад јој кућни савет не дозвољава да се са гладном децом усели у стан на који има право.

И то што кажеш. Вероватно су у дуговима до гуше. :)
Штавише, не верујем да би им цигани толико кеша дали. Боље да позову оног лесковачког доктора менгелеа (можда га Бојанбој зна), он ће д аих искасапи и повади све органе. :)

Џими је реално објаснио.
Морал је прецењена ствар. Канибализам се не може јавити ако месо скувате или испечете. Просто.

А шта, од цигана правимо гурманску?

Едит: не знам о чему је реч, али јуче сам видео како шкартирају неку самохрану мајку јер је била удата за циганина

Расисти болесни! Пу, јебем им матер.

Канибализам се не може јавити ако месо скувате или испечете. Просто.

E, mnogo mi se sviđa ova rečenica. Mislim da mogu da je povežem sa životinjama, ali mi mozak ne radi trenutno.

I dalje mislim da se viđe isplati iznajmljivati ih kao robove. Ona mala deca mogu da rade u rudnicima (jer su mali i lako se provlače kroz okno), a oni stariji mogu da rade na polju jer su snažniji, jel' da. Čim navatam nekoliko siromaha, bacam se u biznis.

Па то је револуционарна идеја!!! Како се тога нико није сетио?

Колико сиромашних људи можете одједном да прескочите бајсом или скејтом? Или ролерима?
Ја једном прескочио три кад сам био мали.

E, mnogo mi se sviđa ova rečenica. Mislim da mogu da je povežem sa životinjama, ali mi mozak ne radi trenutno.

Ja gledao jednom na animal planetu kako su mrmoti skuvali lemura i tako ga pojeli to onda nije animalo-kanibalizam zato sto su ga skuvali razumete? Jer da su ga skuvali to bi onda bio animalo-kanibalizam ali ovako posto su ga skuvali nije. Mislim nije animalo-kanibalizam.

Ја једном прескочио три кад сам био мали.

Ja mogu da ih pregazim deset.