Prijava

У којим се све играма појављује Србија/ Србин/ Српкиња?
Има нас у Knights of Honor, Europa Universalis 3 и има лик у Far Cry 2.

Има нас у Супер Мариу, ми смо оне печурке.

Нико Белић из ГТА 4

Има Југославија у Hearts of Iron

U Far craj 2 je taršip al ajde.
Ima nas u Cod mw2 kao kosovo je neko kritično mesto neki kurac.
Niko Belic Glavni lik Gta 4 je najverovatnije Srbin.
2. misija u prvom Comandosu se zbiva na Kalemegdnu.

Mislim da su se Crnorukci pojavljivali kao glavni negativci avanturi The Last Express. Takođe u svim Paradoxovim simulacijama(Europa Universalis, Hearts of Iron, Victoria, Crusader Kings...). I naravno GTA4.

Медиевал 2 Тотал Вор- Елитна тешка плаћеничка коњица Сербиан Книгхтс. Постоје и Сербиан Хусарс, лаки коњаници. Зато су Кроат Ексмен чобани голи до појаса са зарђалом сикиром хахах

Тiberian Sun, Антон Славик, д србиан вулф. Заебан тип

U Far craj 2 je taršip al ajde.

Не мислим на Јосипа, већ на 88 посто, код рудника Тае Мо Ко кад се шуњаш чућеш псовање на српском (У пичку материну, Бог те јебо)...са све титловима.

E da i dominiramo u E republiku valjda to važi za nešto :)

Зато су Кроат Ексмен чобани голи до појаса са зарђалом сикиром хахах

лолололо
Е да, има у Rainbow Six: Raven's shield онај усташа кога упуцаш у сред U и то у Загребу.

Медиевал 2 Тотал Вор- Елитна тешка плаћеничка коњица Сербиан Книгхтс. Постоје и Сербиан Хусарс, лаки коњаници. Зато су Кроат Ексмен чобани голи до појаса са зарђалом сикиром хахах

А бозниан арчерс? бедници у крпама, кад виде коњицу беже

Има Викторија 2.

ЕДИТ: Аха, неко се сетија пре мене.

Soldier of Fortune, davno sam je igrao, al se sećam da je jedna misija bila na Kosovu.

А бозниан арчерс? бедници у крпама, кад виде коњицу беже

Да, има и Булгеријан бригандс, одвратни, косооки, ружни татари са кривим луковима :)

I Rogue spear, prastara igrica, ima jedna misija u Djakovici, kidas se sa Srbima i Siptarima...

Има 555 модова за Косово.

Има мод за Медивл Тотл Вор са Србијом...нешто типа Сицилија се кида с Французима...

У Бетлфилду 2142 постоји мапа Београд. У Командосима Бијонд Кол оф Дјути, други ниво је у Београтском зоо врту. Мисија - спасити партизана по имену Жарко Скопје.

U PES-u.
Ima reprezentacija Srbije, zatim Nemanja Vidić, Dejan Stanković, Aleksandar Kolarov, Miloš Krasić...