Prijava

Ајмо људи, ћерајте даље...

Капирам да је једино "даље" гомила симулација летења, а то игра само Дотер. :)

Има нас у Супер Мариу, ми смо оне печурке.

+

У развоју је мод за МТЊ 2, Цардомз тотал вор, са нама, Бугарима и још доста тога. Лепо им иде, само не знам кад ће да заврше.

Имају мапе СФРЈ и СРЈ за Хероје Три. Ми смо Кесл, а Хрвати Инферно. Да се зна ко је ту демон! :)

Codename: Panzers Phase II садржи мини-кампању у којој играч води југословенске партизане предвођене ликом који се зове Ферван Вук Пондуровик. лол

Има онај Балканс оф фајр.

Балканс оф фајр

ОН Фајр. Ал, добро, то је наша игра. :)

Вероватно има брдо симулација управљања тенковима у којима се појављујемо.

Ja znam za mapu Evrope u Herojima 3 gde se samo Sarajevo pojavljuje kao Inferno.

Онда сам ја помешао. Јебига, давно било. А мапа СРЈ је једно време стајала на Википедији као скриншот из игре.

Споменуо је Буксноманиак на првој страни SoF кец, кад се прангијаш са српском војском у катакомбама испод Ђаковице. Најготивније је што ти ликови носе пауер арморе и бацаче пламена са огромним канистерима на леђима. Какав трип. :)

Не напуцаваш се с нашом војском, већ са Русима. Не сећам се најбоље приче, ал јебеш га, небулозна је у пичку материну. Још и баја кога водиш у игри стварно постоји и био је "стручни консултант" развојном тиму.

Ипак мислим да јесте наша војска, али јебига, баш давно сам то играо, не сећам се ни ја. И да, фамозни Џон Мулинс их је исконсултовао до јаја, убило се. :)

Е, јесу Срби, сад сам проверио. Бркати Мулинс се не зајебава. :)

Имају мапе СФРЈ и СРЈ за Хероје Три.

`Ebi se bre, ja sam to htjela napisati. :)

Тактички сам приметио одсуство уобичајних Х3 фанова, па реко да прикупим сву славу. :)

Sad se setio da su u Oblivionu zasnovali Dark Brotherhood na osnovu Apisove Crne Ruke...

Има у Медивлу Стефан Првовенчани као византијски војсковођа.

Ima jedna stara igra koju sam igrao pre jedno 5 godina zove se Knights of Honor
možeš da izabereš Srbiju i s njom da osvajaš svet

Ima nas u JTF ili Join Task Force, kad dođeš kao UN vođa da braniš muslimane od Srba, a Doktor Dragan EKQ"EKDAČLSMD je vođa Srba i ima 124153435 tenkova sa kojima te rasturi i na very easy modu.