Prijava

Cossacks, strategija je jebena kvltčina!

Skini DOSBox emulator i iskopaj negde neku staru point & click avanturu Lucas Artsa ili Siere tipa Monkey Islanda, Day of the Tentacle, Simon the Sorcerer...

Роум, Бербериан Инвејжн, Медивал 2, Наполеон, Шогун 2.

Који год од ових Тоталних Ратова скинеш нећеш погрешити. Наравно под условом да готивиш стратегије...

Jel ima neko torrent link za Fear 1 ?

Skini Mafia 2 obavezno(u sve pare da se neces pokajati).
Ako volis RTS onda Rise of Nations.
Ako volis voznje NFS Shift 1 ili 2 i Racedriver GRID(obavezno).
Ako volis shootere CoD je nezamenljiv jos od MW1.
Probaj Mount and Blade Warband i Heroes over Europe.

Sajtovi za skidanje:
-The Pirate Bay
-Kick Ass Torrents

Proveri na youtube gameplay svake igre pa proceni.

torrentz.eu
Najbolji sajt za torrent izbacuje na kojem sajtu (pirate bay, btjunke, itd) ima to sto ti treba, nema na piratu svaki.

Je l' zna neko nešto na foru Eragon? Tako, da može u dvojke, da nije baš nerealno (magije i to). Ono, mačevi, strele i ti fazoni?

Цо' http://storeimages.impulsedriven.com/product_gfx/mbwarband_ss6.jpg
Mount and blade warband, само што ти је Ерагон го курац у поређењу са овиме. Скроз реална игра, нема магија, напитака и тако тих гована.

Не знам, мени то и није нешто симпатично баш. Кол'ко сам видео на Јутјубу, само јашеш коња по ливадама и убијаш људе...

Mićko, zaostaješ, već izašao Mount&Blade with Fire and Sword.

Обливион? Мада ту има и магије. Хм, Фејбл- то је прилично неозбиљна игра, и ту има доста магије... Не знам, тежак задатак си дао :)

Јел' има још која игра на фору ДМЦ? Оно велики мач, ватрено оружје, из другог лица и да миш нема неки јак утицај на поглед...

Роум, Бербериан Инвејжн, Медивал 2, Наполеон, Шогун 2.

Kakvi su Napoleon i Šogun 2?
Nisu konfiguracijski zahtevniji od Medivala 2?

Ja skinuo King's Bounty - The Legend, fazon kao i Heroes of Might and Magic, onako, nije loše, zasad.

I Fear 3...jebem ti ALMU u pičku da je jebem!

Ja sam igrao Shogun 2, otprilike medium, a radio mi i Empire i Medieval 2, sve je to slicno.

Ja skinuo King's Bounty - The Legend, fazon kao i Heroes of Might and Magic, onako, nije loše, zasad.

Mogao bi da probaš Torchlight. Mešavina Heroes of MaM i Diabla. Neobičan dodatak je životinja koja prati junaka i često mu pomaže.

http://www.youtube.com/watch?v=ghQBj6Gfn10

Moj predlog je ovaj put igra "Bully".

Radnja fabule:

Nevaljalog tinejdžera (tj. tebe :-))) ) roditelji prebacuju u drugu školu, gde treba da se "popravi". Cilj vam je da nastavite da pravite sranja po školi, ali "ispod žita" da vas profani ne provale. Ko se seća igre "Skool Daze" sa komodora ova igra je slična, naravno u full 3D. :)))

Moj predlog je ovaj put igra "Bully".

Igrao sam na playstation 2 odlicna je igrica, na PC-u nisam igrao ali mislim da je bolja :)

Preporuchujem Sims ,Sims dwa i Sims tri... Sa swim expanzijama ,bash su vrx....