Prijava

Скини Пес 12, јсл печ 12, и играј по цео дан...

e, al ne znam za warbirds dal ima servera za nekupljene igrice.
moja je naravno krekovana.

sve sranje torentsi za ovu.

Sto rece Cavez ko nije igrao FEAR taj ne zna sta je igrica ! Trenutno igram trojku i to obavezno posle 12, kada ugasim svetlo u sobi, opicim slusalice do kraja i JEBEM zombije i americka govna !

CoD Black Ops jede zivu decu, jedna od boljih pucacina, pogotovo ako imas dobru grafiku.

Sad cu da vidim kakav je Betmen Arkam Asajlum.
Zatim skidam Sirijus Sem 2, da se podsetim. Asasins krid 2 sam batalio kod one misije gde stojim u sobi okruzen nindzama. Naravno odmeh me ubise.
Tropiko 3 isto mecem, hvala na preporuci.
Slobodno dajte jos predloga.

mislim da ovaj nije los
http://www.torrentcrazy.com/torrent/1924687/warbirds.dogfights-skidrow

potrajace, al bar ima.
probaj, meni je licno interesantnija od il2

e rosoneri, odlična igrica, jedna od retkih koju sam moro da prođem u dahu,ozbiljno,a igricu obično razvlačim mesecima

edit: za betmena mislim olo

Dajte neku na foru Skyrima ?

Станте људи! Ако имам IL-2 Sturmovik 1946, могу преко нета да играм са неким? Догфајтс и та срања?

Shomy23 pre 3 minuta
Dajte neku na foru Skyrima ?

Oblivion?

Станте људи! Ако имам IL-2 Sturmovik 1946, могу преко нета да играм са неким? Догфајтс и та срања?

lepo bi bilo da se organizujemo.
ako nadjete jos ponekog, instaliracu windows i naucicu kako se igra i il2, pa da se gadjamo

lepo bi bilo da se organizujemo.
ako nadjete jos ponekog, instaliracu windows i naucicu kako se igra i il2, pa da se gadjamo

Да видим да ли су онолики сати протраћени на Бетл оф Јуроп добро инвестирани. :Д И ако хоћете стварно људски да скидате, онако готвански на један клик, скините Експрес Фајлс, ја сам скинуо случајно, и шта год укуцам изађе ми резултат, као Имесх за музику, само кликнеж даунлоуд и од програма и игрица скидаш све, али буквално све, само је битно да се тачно укуца оно што се тражи, не избацује програм сам сугестије ако дође до грешке у куцању.

jel imas opremu i igras sa realizom na max i to? :)

Ма која црна опрема, ево ја тек сад скидам ИЛ-2 дотле сам пичио ово од летачких симулација: http://www.topdg.com/uploads/posts/2010-08/1282908079_91538824.jpg
http://www.meristation.com/EPORTAL_IMGS/GENERAL/juegos/PC-Simulador/aa/IMG2-cw4497bfd121d3a/BattleofEurope_25.jpg
Мало је смешно, једнако је тешко контролисати авион у ГТА и овде, надам се да је ИЛ-2 компликованији мало.

ohoho... bez dzojstika se tesko igra kolko sam probao. simulacija je.
avion se ponasa poprilicno realno, ne moze da se vuce palica gore dole do kraja bez da izgubis kontrolu (znaci verovatno ne moze tastatura), treba da kontrolises i rep, i moras da znas kako da letis (u teoriji) pre nego sto se pucas sa nekim.

e rosoneri, odlična igrica, jedna od retkih koju sam moro da prođem u dahu,ozbiljno,a igricu obično razvlačim mesecima

edit: za betmena mislim olo

Jeste do jaja.

Za IL-2 Sturmovik 1946 vam treba prvo 4.08m, pa 4.09, pa 4.10, pa 4.10.1 patch, sve to ukupno ne zauzima puno, pa ako vas ne mrzi skinite da igramo. Može da se igra bez džojstika, ja ga igram na netu i nisam loš, a svi ostali igraju sa džojstikom.

Ne radi mi link za onaj torent Celte. A nikad nisam ni čuo za tu igru. Evo sad sam gledao trejler na Youtube-u, IL-2 briše patos sa ovom igrom :)

IL-2 Sturmovik

A daj, pre 3 meseca sam obrisao instalaciju za to.

ја само да се упишем.