Prijava

pa da je reko boli me kurac za rep nisam lud da igram onda bi imao super misljenje o njemu ovako ispada ljigavac

bravo za poljsku...poljaci su nasi veliki prijatelji.

poljaci i rumuni.jedini iskreni prijatelji

..."Učestvovao je na Svetskom prvenstvu u Japanu, gde je sa reprezentacijom Srbije i Crne Gore eliminisan u osmini finala od Španije. Zbog povrede leđa koju je zaradio na Svetskom prvenstvu nije prošao medicinske testove u španskoj Đironi, pa je klub poništio ugovor vredan više od milion evra.

Dana 25. januara 2007. je potpisao trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Međutim, zbog neizlečene povrede i dugog oporavka nije odigrao nijednu utakmicu. Očekivalo se da će za Crvenu zvezdu zaigrati u sezoni 2007/08, ali je stručni štab procenio da Jorović nije spreman za velike napore. Jorović je podneo zahtev za raskid ugovora, pa je 28. decembra 2007. godine postao slobodan igrač.

Početkom 2008. godine je igrao za Olimpijas iz Patre, da bi u martu 2008. prešao u ekipu Svislajon Takova gde ostaje do kraja sezone 2008/09. Za sezonu 2009/10. prelazi u čačanski Borac, da bi narednu sezonu proveo u Kavali. Sezonu 2011/12. provodi u ekipi Braunšvajga"...

Kako serete s ovim može da se povredi, umoran je. Kme, kme, mukitza
Da naravno da internacionalni turniri dolaze na kraju sezone, kada je umor i rizik od povreda.
I tu se vidi kome je stalo do grba ako je patriota, ili do medalja, trofeja ako je veliki sportista.
Da UPRKOS tome dođeš i igraš i imaš jebenu želju da pobediš svaku utakmicu.
A ako ćeš za repku da igraš samo kad si 100% spreman i odmoran, i kad ti klub kaže da možeš, kada su deca kod babe i dede, i kada nema ništa bolje na TV-u, pišam se ja na to.
Ako ti je do nečega stalo onda je to vredno rizika i žrtvovanja. To je tako u životu, nemoj da se lažemo.

A Somborskom gasterbajteru nije, i cao zdravo. Boli me qurac za njegov MVP, nebitan je van Sombora.

Jeste sportisti u duhu teže natjecanju a ovaj je izgleda plaćenik obični

Pomazimo konje Jokića Nikole

ako zanemarimo poslednje dve reči u naslovu teme, može i ovde... naše košarkašice ušle u finale EP

Ne mora ni da zanemarimo, i one su pičke tehnički, i sigurno su nekad nešto otkazale. Cirkus u suštini ovo na kraju izvođenje, usralo ih da istekne vreme. Bar obezbedile srebro, jer u finalu svakako nemaju šta da traže protiv francuskih kolonija.

Francuskinje stare mušterije u velikim utakmicama, ne zaboravimo 2015 i 2016.

Na kraju mogle da izgube, sreća pa su ove belgijanke smotanije od naših

Bože kako ove naše košarkašice ne poseduju sportsku intelegenciju, pa to je kriminalno

tačno da pošaljemo avlijanere na prvenstvo kerova u košarci bili bi i vrhu, definitivno nacionalni sport

Ne važi se ovo ukaljale su se crnkinjom

a Francuska i Belgija arijevke jebeno... daj ne kenjaj

Pa mi treba da budemo iznad tog naturalizovanja i da samo sopstvenim talentom osvajamo titule, ali nema ništa od toga.

Ipak vise volim zlato jbg

Ipak sam bio u pravu video sam Žigaru u dresu mislim Klipersa u publici