Prijava

Posle vasih komentara, mogu samo jedno da zakljucim... Nije nimalo zacudjujuce sto ovakvom narodu treba medjunarodno tutorstvo za kakav-takav prototip demokratije, iako smo u 21 veku

Фредерик Виљем де Клерк

али видим да овде никог не заболе.

Patrijarh Pavle, pre mislim 9 godina.

или ипак пре фазон 12

Pre 12 godina... Au to je bilo tačno pre 15 godina.
Kapirate foru? Tu sam da se družimo i smejemo.

Pa bravo, imamo milion evra za fudbalere, a nemamo za prihvatiliste za beskucnike, to je taj ekonomski tigar

Aj stvarno da se lokuje ova tema. Sluzi samo da se upisu ljudi koji nemaju neka pametnija posla pa sire umrlice brze bolje.

Bolesno.

Ajde da ga merimo njegomir.

Rip legendo

Imaš pravo, totalno tema bez smisla. Ali opet, da nije spamovano, ne bi smetalo da se nekad uđe i čisto vidi datum kad nas je neko od poznatih napustio.
Ima tu i dosta glupljih tema koje treba zaključati.

neće se zaključati tema samo zato što tebi smeta.

ne bi smetalo da se nekad uđe i čisto vidi datum kad nas je neko od poznatih napustio.

cek jbt, jel stvarno postoji ta morbidna osoba koja bi ns vukajliji izucavala istorijat smrti poznatih i polupoznatih ljudi.
Zasto uopste takvim likovima davati materijal.

Sa druge strane ok mi je kad se polemise o rip likovima vrednima neke paznje zbog specificnosti itd. Ali ovo je bukvalno idem na informer neko umro brzo na vukajliju daj da upisem. Besmisleni i glupo.

cek jbt, jel stvarno postoji ta morbidna osoba koja bi ns vukajliji izucavala istorijat smrti poznatih i polupoznatih ljudi.

Pa ono, nekima je Vukajlija jedno vrijeme bila glavni izvor informacija iz zemlje i svijeta. Što neko ne bi izučavao istoriju pismenih i polupismenih sa nje?

Dobro evo hoće.
Tema je krajnje korisna jer nedovoljno je umrlica gde god bacis oko.

Da nema vukajlije mnoge smrti bi ostale tajnovite.

Ajmo na mrtvom sajtu odati pocast Peri Cmaru jer i mi ovde imamo dusu.

Predlazem neko zajednicko paljenje svece neki ritual da osmislimo, ovako izgledamo kao random penzosi esi vido ko umro idemo da hranimo golubove

pa kako inace da skupljamo poene na mrtve komshike

. Ali ovo je bukvalno idem na informer neko umro brzo na vukajliju daj da upisem. Besmisleni i glupo.

Da sacekamo da rikne vucic pa da to bude ujedno i citulja informeru i onda moze da se gasi tema hnjohnjohnjo