Prijava

Hahaha e jebiga brate, ja pričam o ovim našim ''normalnim'' vozovima, a ne o naučnoj fantastici u Kini ili Japanu.

Kod nas hotel prve kategorije ne može biti ravan toaletu u ovome :)

дал је био итко на кавосу како је тамо идем сутра

Био ја 2014.

Врхунски клабинг, претеривање у свему буквално. Препуно дрогираних Енглеза и њихових крмачетина од девојака, тешко се набоде ишта да ваља од несрбкиња, мада биће врв и наших риба доста јер тамо ваљда шаљу људе оне клошарске студентске агенције. Србима углавном дају алкохол испод цене. Обавезно пробај енлески доручак у ФудЛенду или ФудХаусу, не сећам се тачно како се зове (препознаћеш га по најбољој конобарици на свету, анђео премекани). Море и плаже су колико се сећам срање, мада ме немој држати за реч, био сам на обали само једном, тако да оно... може да се деси да ми је промакао неки фин део плаже. Одвој један дан за обилазак оног главног града на Крфу и острва Видо, фино је скроз.

Оверол 9/10

Sedam Slepih na gajbi držao bih samo da mi pričaju šta hoću da čujem na ćirilici, uredno.

Neko od vas ko je bio ove godine, je l proveravaju na granici daxl imas neplacenih saobracajnih kazni, tj prektsajnih?

Lazes, ti si u vukojebini godinu dana.

Ej, drug poslao cv da radi kao obezbeđenje u kataru.

Lol koi neuki klošar

Pa kao svi srbi tamo rade najgore poslove al na fejsu se slikaju kao da im dobro.

Kinta nije loša doduse, ostane i do 200 dolara mesečno.

Ostane 200 dolara mesecno u kataru? Jebeni Srbi i Indijci ubise sve plate. Klosarija jebena

SNS slao svoje "stručnjake" dole. Upropastili sve čega se dotaknu...

Koji je tebi kurac sa sns-om, nemoj da skeniram donacije zutima i da kacim.

Nemam veze sa tim likom, nemam twitter ni fejsbuk. Slucajnost jbg. I uopste, sns definitivno nema nikog poput mene.