Prijava

A to da, troskovi su isti. Valjda ljudi misle da svi imaju neku tetku/ujaka/strica dolje pa da je dzabe.

Hvala,bombi samo mi reci top3 prilaska top,ribama, znaci samo,avioni to mi je problem

Prilaska ribama? Ahahahahhahaa.

i ja imam problem da pridjem top ribama, pocnu kolena da mi klecaju i mucam

Verujem da ti je smesno i sto,idem samo,u canj i to na jedno pice sa drugarima (do pre 2god sa porodicom) al pitao sam za savet me za podjebavanje svestan sam svoje situacije jbg

savet za prilazenje top pickama?

nauči dobro neki strani jezik, pravi se da si stranac

Kako je moguce od bilo koje tacke a u cg do tacke b u cg putovati 3 sata? Riksama?

Meni je iskreno žao što Ljućena nije kurac našla. Počinjem da ne dovodim u pitanje da je Paninaro zapravo. Kapirate jer je debeo pa ne može da nađe kurac u naslagama sala e jbg sjebao sam solidan skeč moram pitati Gonza i Celtica kako to rade ):

Nemoj mene da pitaš Deki, ne ide mi nešto to skečovanje.

Kako je moguce od bilo koje tacke a u cg do tacke b u cg putovati 3 sata? Riksama?

Ovo je i mei palo na pamet Pseto.

Kako je moguce od bilo koje tacke a u cg do tacke b u cg putovati 3 sata?

TI očigledno nikad nisi išao vozom za Bar.

Kinezima bi trebalo tri sata da prokopaju tunel po dijagonali cele CG.

Ako uzmemo voz za Bar kao primer ispašće da zbog utrošenog vremena putuješ preko pola sveta.

može trajati tri sata ako se izgubiš. tri puta.

Sećam se kad sam bio klinac, pa ćale i ja krenemo iz Bosanskog Novog za Beograd, a onda za Bar kod njegove tetke. Uzmemo K15 i putujemo dva dana...

O kom broju kineza pričamo?

Pa oko 100 do 150 malih žuih.

vouzovi su najjaci
sad sto su kod nas go kurac to je drtuga prica
ali voz pisa po autu i autobusu po komotnosti
ma i po avionu

ustanem ko čoek prosetam se razmisljam sta kako o zivotu

Makaronac jesu najjači ako vas je dvoje u kupeu koji je predviđen za šestoro, u suprotnom nema ništa od komocije mada se slažem oko toga da ustaneš i protegneš noge kad god ti se ćefne.
Naravno spavaća kola su nešto potpuno drugo.