Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. ЕВО КО ВАМ ТУЧЕ ПЕДЕРЕ НА ПАРАДИ
    http://www.gusinje-plav.com/2010pictures/slikeseki/19.jpg

  2. То су Тоски. Ови на КиМ су Геги.

  3. Nađi bolju sliku, Milice, ovi izgledaju crnogorski, nije red da uvaljujemo braću.
    I bubanj neko neka stavi onaj njihov pa ćemo uvaliti i fudbalske huligane usput.

  4. @ Aurora072

    Као што рекох, ово су Тоски. Тамо код Црногораца су Малишори. Црногорци су Мали и Зи на албанском. Примети исти корен.

  5. Ašok Murti će da šije ove uniforme! Oblačimo ih u Manježu, trpamo u voz, i pravac Prištine! Odličan predlog auroro! A i Prasić će da odahne sa dnevnicama za muriju! Moći će pošteno da se najede!

  6. Nisi skontao, Toski liče na Crnogorce sa svojom nošnjom. E a mogli bi i Bunjevačku? Sunce ti jebem kad bi par onih haljina upalo u paradu, zauzelo bi čitav trg.

  7. А, окет. Не сум толико паметан откад сам се поткачио са БУД-ом. Ниси ти видела ове моје сремске Чехиње. Оно има гравитационо поље!

  8. Sad ocekujem novu verziju istorije Siptara, gledajuci ove njihove suknje koje nose muskarci. Verovatno ce da kazu da su dosli iz Skotske posto ne mogu nikako da se odluce odakle su.

  9. Грци и Македонци такође носе сукње. Није то ништа чудно и револуционарно.

  10. БОЛИ МЕ БРЕ КУРАЦ ЗА КОСОВО!
    Сморили сте ваздан.

  11. Грци и Македонци такође носе сукње. Није то ништа чудно и револуционарно.

    Lol, sad ce da smisle da su i oni potomci Siptara koji su dosli iz Skotske. Ili jos jace, da su Skoti u stvari dosli sa Kosova koje je "oduvek" Siptarsko.

  12. Ajde aurora, reci mi, pošto sam ja očigledno glup, od kakvog je značaja Kosovo, osim istorijskog, za našu zemlju?

  13. Smorili ste, stvarno. Dobro ova, ali još tri teme. Ajde laganini i iskulirajte malo.

  14. ЏО НЕГОЦИАТА

  15. @Gospod Bog Haha, niodkakvog... dokle ce bre vise posteni Srbi da ginu za neke tamo teritorije, i plus kasnije Srbija snosi posledice (zasto Rep. Srpska nije bila opterecena Mladicem i Karadzicem a ne Srbija, koja formalno nije ni bila u ratu)

  16. Da menjamo Kosovo za Palestinu?

  17. Da je Sloba tu on bi znao šta da radi,ili bi ratovali ili predali i gotovo,a ne ovo
    http://www.youtube.com/watch?v=M36YSrEKExA
    Oprosti,predsedniče

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.