Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. слажем се, осим што управо у тој предапокалиптичној артмосфери Косово је плодно тле за избијање било чега, надкурчивање, одмеравање снага, сукобљавање политичких интереса, препирки у савету безбедности, повод за напушавања, иницијална каписла много чега, због тога мислим да Руси неће пропустити прилику да и ту пробају да остваре какав такав полит. успех или бар да изнесу свој глас, е сад што то може да не донесе ама баш ништа добро, јеби га, видећемо.

    рупе од метака, сузавац
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550764_4010091141066_1544855089_33191150_1220071905_n.jpg

  2. To stoji, istorijski gledano mnogo je sranja upravo i započelo u tom regionu. Nemam nikakvu viziju, ponašam se kao i devedesetih kad sam glumio noja i verovao u suštinsko bratstvo i jedinstvo svih naših naroda i narodnosti. Jeb`o me ćopavi bravar i njegove floskule...

  3. зајеб за зајебом....
    само да не буде рата, знаш колко ми се не иде у рат сад.. мада неће вероватно, ако су ретардирани онда оће, ако имају и мало мозга неће.

  4. Како би волео да је Србија земља финих Срба, да смо у истој држави са РС и ЦГ и можда МК, да ми се јебе за Косово и Шиптаре, да нам је репрезентација у првих 10 на свету, да производимо авионе, оружје, малине и суперкомпјутере, да живимо од трговине и зајебанције и да не ратујемо више никад. Имамо своје парче неба, са људима који су нам реално блиски и да се никад не оптерећујемо више ничим. Може боље, може и горе него што сам навео, али то ми је некако мера.

  5. колко то добро звучи

  6. Како би волео да је Србија земља финих Срба, да смо у истој држави са РС и ЦГ и можда МК, да ми се јебе за Косово и Шиптаре, да нам је репрезентација у првих 10 на свету, да производимо авионе, оружје, малине и суперкомпјутере, да живимо од трговине и зајебанције и да не ратујемо више никад. Имамо своје парче неба, са људима који су нам реално блиски и да се никад не оптерећујемо више ничим. Може боље, може и горе него што сам навео, али то ми је некако мера.

    Колико пута сам само о томе размишљао...али не да нам се...

  7. I da je tako, šta misliš, jel bi i dalje kenjali zbog nečega?
    Pa ljudi su kenjali i kukali i za vreme "onih vremena" koja sada kuju u zvezde.
    Jednostavno, kenjanje i zajedljivost je stalno prisutno pa bilo to 1912ta ili 2012ta

  8. За тројицу младића који су повређени, а налазе се иза линије КФОР-а, немамо информације ни да ли су живи, јер војници КФОР-а не дозвољавају санитетском возилу да прође и укаже им помоћ

    Jebo ih ćaćin ćaća.

  9. Ah da, zar je moguće da nigdje nema vanrednih vijesti?

  10. I da je tako, šta misliš, jel bi i dalje kenjali zbog nečega?
    Pa ljudi su kenjali i kukali i za vreme "onih vremena" koja sada kuju u zvezde.
    Jednostavno, kenjanje i zajedljivost je stalno prisutno pa bilo to 1912ta ili 2012ta

    Па јес', ал тад би бар кукали како смо сељачка нација, како смо штрокави и како су конобари некултурни а пециво у локалној пекари бајато, 'вако кукамо јер ћемо д'изгинемо са овим шипцима доле, ко два јарца на деблу.

    Мсм, ово маштање горе сам излупао, то је само маштање, није реално наредних 40-50 година, а можда и никад, али ето, ако сви кренемо да верујемо и кренемо да радимо на томе, можда некад и успемо. Само што то нећемо урадити. лолололо

  11. Kakvi Rusi, kakvi bakrači. Ljudi, mi smo za njih (govorim o administraciji) zadnja rupa na svirali. Boli njih kurac za nas. Mi služimo samo u slučajevima kada hoće da pokažu zapadu da i oni imaju pogolemu kurčinu kojom umeju da jebu.

    Duša svakog normalnog Srbina i Srpkinje boli kada se pročita. čuje i vidi šta se dešava našima dole. Ne može da ne zaboli. Ali, to je ponovo ono isto: Srbina moraš da jebeš žestoko da bi shvatio da on ništa neće promeniti - NIŠTA. NIko ga ništa ne pita, nikada ga nisu ni pitali, a i kada su ga pitali bilo je iz čiste kurtoazije.

    Barikade? Šatro, neće oni državnu granicu i carinu? Realnost, bolna (i nepravedna prema nama) realnost je da je Kosmet gotovo potpuno nezavisan. Bio je nezavisan od 1999. i to je i dalje. Lažu narod da od njega zavisi, da se ne daju. Taj narod krvari zbog svih naših lažova koji ih lažu godinama, koji koriste njihovu patnju za sebe i koji na krv prolivenu dole gledaju kao nešto sasvim trivijalno.

    Rat? Kakv crni rat? Sa čime mi na bilo koga da krenemo? Ko će da stane uz nas? Niko neće više da se cima dok ne dogori još više. Kriza trese sve, ali ne dovoljno da bi se bacio prvi kamen.

  12. selenijum
    Ah da, zar je moguće da nigdje nema vanrednih vijesti?

    Cekaj da se zavrse Survivor, da vidimo koji trandza ce da zajebe kog trandzu.
    Cekaj da se zavrsi repriza Sulejmana, da vide domacice po drugi put koliko se Sulja zrtvuje zbog ljubavi prema svom haremu.
    Cekaj da se zavrsi Mala nevesta, da vide sa koliko dana u 14oj godini ce mladjana Sirani da dobije mecu.
    Cekaj da se zavrsi roland garros, da vidimo koliko ce love da inkasiraju nasi teniseri.
    Cekaj da se zavrse reklame, da vidimo sta nam je neophodno da budemo najubercool prepicka i koji auto nam treba da ostvarimo sve svoje snove.

    Tad ce da kazu da grupica "tamo nekih vojnika" MOZDA puca po "tamo nekim ljudima",al da je situacija mirna.

  13. Realno i objektivno gledano sa dodatkom teksta pesme Atheist Rap - "Svaka država na svetu ima svoje Kosovo polje" .

  14. I evo dopune teksta, citat sa blica:

    Na severu Kosova situacija se smiruje, a nakon jutrošnje pucnjave i ranjavanja četiri osobe tenzije popuštaju.

    Jos samo fali da kazu, potapsali se po ledjima i otisli zajedno u kavanu

  15. Ај уместо што паламудите и не радите ништа конкретно идите и прочитајте неки постер.

  16. Slažem se sa izrečenim od strane Ziklona i Gazimuda. Hm, slažem, sloga i te munje...
    Samo se nadam da su sve uloge podeljene i da neće biti potrebe za dodatnim kaskaderima nemarno obučenim u te svrhe. Da se razumemo ne bežim od kolektivnog prolivanja krvi, samo mi to sve malo mejnstrim...
    Rat. Hm, neko reče da su kraj rata videli samo mrtvi, verujem da su najbolje prošli...
    Još jednu stvar bih dodao vezano za paranormalnu situaciju, koju imam priliku da iskusim iz prve ruke, JEBE SE NAMA! Još su nam puni stomaci, još slovom prizivamo boljitak, još nismo razumeli šta je Šantić hteo da kaže... Ali, biće.

  17. #Kosovo Глас Косова и Метохије Објављено: 31.05.2012 - 17:02
    Дечани 31 мај - Особље манастира Дечани у четвртак је признало Републику Косово пријављујући се за документа држављанства Косова. Пет од 14 званичника Mанастира Дечана дошли су до Канцеларије за цивилне регистрације. У подне су отворили врата Општинског центра Цивилне регистрације у Дечанима и аплицирали за документе Републике Косово, јавља коресподент “Коха Диторе”.

    Први на листи је отац Сава Драгутин Јањић, а за њим иду Дејан Ширко (Лука), Језекиљ Стакић, Слободан Милинковић (Исаија), и Саша Тимшић (Серапион). Примљени су од председника општине Дечани Расима Сељманаја, који им је пожелео добродошлицу, позвао их да се осећају слободно у њиховој општини и држави.

    Отац Сава Драгутин Јањић није желео да говори за медије и по новинским изворима они су тражили да њихова регистрација буде без присутства медија.
    (Текст је буквално преведен без икаквог нашег додавања и коментара осим у заградама где смо навели монашка имена новопечених "држављана Косова")

  18. 14.10 - У северној Косовској Митровици од данас ће поново бити блокирано кретање Кфора и свих међународних мисија, одлучили одборници Скупштине општине.

  19. 15:00 Глас Косова и Метохије:
    ПРОГЛАШЕНО ЈЕ ВАНРЕДНО СТАЊЕ НА ЦЕЛОЈ ТЕРИТОРИЈИ СЕВЕРА КОСОВА. СРБИ У МИТРОВИЦИ ОБЈАВИЛИ МОБИЛИЗАЦИЈУ СВИХ РАТНО СПОСОБНИХ. КФОР МАЛТРЕТИРА ПРЕТРЕСИМА ПО РУДАРУ И ОКОЛИНИ. БИЈУ ЖЕНЕ А ХАПСЕ ЉУДЕ.
    ТЕЛЕФОНИ СУ У ПРЕКИДИМА. КФОР ПОКУШАВА И ДА ПРЕКИНЕ ИНТЕРНЕТ ВЕЗУ СА КОСОВОМ, СТВАР ИЗМИЧЕ КОНТРОЛИ ЈЕР МОЖЕ ДОЋИ И ДО РУШЕЊА ХЕЛИКОПТЕРА КФОРА. КФОР СТАЛНО ИСПАЉУЈЕ РАКЕТЕ ДА БИ СПРЕЧИО УПОТРЕБУ ИГЛЕ ПРОТИВАВИОНСКЕ РАКЕТЕ. МНОГО СРБА ЈЕ ПОВРЕЂЕНО У РУДАРУ ИМА И ДЕЦЕ ПОВРЕЂЕНЕ ДЕСЕТИНЕ ЈЕ У БОЛНИЦАМА ИМА ВИШЕ ОЗБИЉНО ПОВРЕЂЕНИХ.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.