Prijava

ma nije,nego redovno zaboravim,pa sam onda skroz odusato od velikih slova :)

обрисо сам линк.

Браатее... Мислим да је последње што би тај јадан дечко желео да буде шерована слика његовог леша по друштвеним мрежама.

Сунце ти јебем, зар је могуће да ово деле по интернету?

ма дај ови идиоти што су на фбу окачили, ово је изгледа од пре 10 година...

а капирам да би хтео да се уради нешто, а ово је скромни допринос.

Видеће неко дете оно јебига. Страшна је слика.

не знам само како су идиоти вест из 2004. данас шеровали на коју фору су мислили уопште да је од сада.

na foru sto bi se trpali za lajk, kao i vecina stranica.

ako skupimo 1000 lajkova objavićemo sliku još jednog leša

Daklem, Vučić sinoć sve otvoreno rekao, ako se prihvati ponuda Prištine, Srbi sa severa su najebali, a ako se ne prihvati onda smo svi kolektivno, vrlo verovatno najebali. EU nam je dala fore do utorka da rešimo šta ćemo i kako ćemo, a men' se čini da će oni ponudu Prištine da prihvate. Da se ja pitam, ja bi ovo odbio, a šta vi mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=lz3Gh9uk0ZA

Зајебато је... Није ми јасно како би ми то остали најебали? Одложиће нам датум? Их, јака ствар.

"Сви грађани морају да знају да ће одбијање плана значити затварање Србије према свету и мање новца за наш буџет и економију, да ће бити немогуће издржати на политичкој сцени од различитих притисака са свих страна, а ако будемо прихватили веома лоше решење, питање је како ће то прихватити наш народ на Косову и како ће реаговати и други део нашег народа"

Ма булшит, они немају никакву дипломатску активност. Јесу се уопште потрудили да промене своје почетне позиције. Ништа ја њима не верујем.

Vučić sinoć sve otvoreno rekao

Vučić se otvorio, nebo se otvorilo, vrata Evrope se otvorila, rupa na džepu mi se otvorila...

Народ са Косова населити по напуштеним, изумрлим селима и свима лепо. Бар их неће убијати нико.

Чекај, је л' дневник сад траје три сата или је цео дневник посвећен разговору са Вучићем?

Чекај, је л' дневник сад траје три сата или је цео дневник посвећен разговору са Вучићем?

Избацили Гигу Моравца. Ионако је био цајтунг због ЛШ.

"Сви грађани морају да знају да ће одбијање плана значити затварање Србије према свету и мање новца за наш буџет и економију, да ће бити немогуће издржати на политичкој сцени од различитих притисака са свих страна, а ако будемо прихватили веома лоше решење, питање је како ће то прихватити наш народ на Косову и како ће реаговати и други део нашег народа"

Што је најгоре, има много будала које верују да нам без те европске уније нема опстанка, а ми нестадосмо у испуњавању свих њихових услова.