Prijava

nikako mi se ne dopada

bicemo uz Partizan bez obzira sto neki od nas nece biti na stadionu zbog sezone odmora i nemogucnosti da se organizuje ekipa 4-5 ljudi za troskove i ostalo.

Grobari prema Italiji 1988
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Dc6pTx3sO1w

delije nisu ni postojle tad dok se pank sirio evropom

Ahahahh institucija za svako poštovanje, da niko od novinara ne dodje na konferenciju, kakav poniz

preporuka da bata mirkovic bude trener - jer je uhvatio jarnija za jaja.

Za shanpiona drzave tzele ahahaha

who the fuck are you?

бомбаш шта мислиш о жељку пантићу ти си инсајдер

kad je nekom dete bolesno, nemaš ti mngo prostora da budeš realan prema onima koji plaćaju lečenje...

ne bas, ali ne dao bog nikome

мислио сам на одговор баш си политички коректно одговорио

osetljiv sam na tudju patnju i imam razumevanja kad se radi o deci, kazem ne dao Bog nikom da mora biti u takvoj situaciji.

da si me pitao zasto delije cute na izdaju Kosova, tu bih bio ostriji.

KAKO SMO IH ODVALILI OPAAAA IDEMOOOO

ne odlucujem o tome da li cu ici na stadion po sili tima protiv koje igramo, vec po mogucosti sa vredjamo Vucica pedera i njegovu podguznu muvu gmazuru. Ovog puta idealno, postoji dogovor za prozivanje izdajnika, a mesta zapad dva reda ispod loze... cuce krmak sve sto treba. Svi na stadion, danas je cetvrtak i igra Partizan.

a ti si taj bjekovićev plaćenik, jeri?
jedan od onih desetak što ih pantić proziva svaku emisiju?
priznaj sad

Bombas, znaš da ako bilo ko na pačinom stadionu vređa vučka, dobije preko pičke od vođe navijača.

Ukinuto ti je to pravilo

grobari pitaju

https://pbs.twimg.com/media/Dk0q0sRWsAAfBhH?format=jpg

I delije su verovatno reagovale za izdaju u toku? Oh wait...

standard Partizanov, sa njivaliga igracima jer nemamo para odigrali hrabro i pokazali kako se igra fudbal za razliku od one antipropagande od pre neki dan na praznoj rupcagi uprkos milionskim budzetima od narodnih para

kineska barselona > kineski atletiko madrid

Partizan pokazao voljni momenat...i to je to. Do 60 min. je bilo kondicije, nakon toga vucaranje po terenu i, generalno, mnogo ničega. Bešiktaš kurac od ekipe, ipak ali prolaze dalje jer su manji kurac od vas. Pozz