Prijava

Ja nisam od Bogdanovićih Bogu fala, nadam se da nije ni on :)

Znam da bi zarad dramatike bilo dobro da kažem da jesam ili makar da prećutim, ali, srećom nisam ni ja.

Sasro sam se idem na temu o govnima da malo dodjem sebi.

Dosta puta sam prolazio kraj groblja u sitne sate, pešaka kad sam bio prvom srednje i ćaća mi još nije davao auto da pičim u susedno selo u kafić, a nekoliko godina sam živeo kraj groblja u Novom Sadu, kod Sajma, skoro svako veče prolazio. Ma niđe žive ni mrtve duše, od mene i prikazanije beže, smrt dosadna sama po sebi još im samo ja falim lolo

Meni kudikamo teže deverati sa živim ljudima. ;-)

Bio ja tako klinac 16 godina, voleo lov vise nego leba da jedem, a nisam znao nista ko ovan. Nabavim ti ja ruski reflektor za pusku, on predvidjen da radi na OSAM baterija od 4,5V!!! Ko Djerdap. Medjutim, pazljivijim ispitivanjem utvrdim da je sijalica ustvari na 9,2 V, dva reda paralelno vezana daju taj napon, te ja nadjem neke punjive baterije od crknutog kamkordera JVC te namestim i ono radi. Bravo ja. Imao sam kera Sapka, Balkanskog gonica i spakujem ja sta mi treba i odem u selo. U meni je strah umro kad sam imao sedam godina, ali to je druga prica, uglavnom, nista noc, groblja i te fore, nimalo nisam podlozan tome.
E sad, ja znam Drlupu i Gledicke Planine kao svoj dzep, i vec sam planirao gde cu. Uz Radovacu, pa ka Brzaku. Razlog-nema kuca. U stvari, ima par srusenih uz put... Ima i jedno celo domacinstvo, zapusteno, samo sto ga zemlja nije zatrpala. Sacekam nefdeoko 11 uvece krenem uzbrdo, putem kroz sumu. Ker mi vezan za opasac, imam punu pusku, montirao reflektor, imam noz, mlad sam i lud, najopasnija zivotinja u sumi. Idem po mraku nogu pred nogu. Kad sam dosao do tog domacinstva (a ono je na jednoj zaravni, taman kad izadjes iz sume ida dolja jedna pa ono), Sapko se unervozi i poce da rezi. SVINJE stoposto, on nikad nije terao divljake pa se uplasio! Ja sav hepi. Pomazim ga i smirim, a on zategnut kao struna. Kleknem, nanisanim, upalim reflektor, ma svetli ko Las Vegas celu dolju vidim do razvaline, nigde nista. O glupa kerina. Udarim mu cusku i krenem da silazim nanize, kad poce da KIDA oce me obori! Ja ga pustim, a on se sjuri dole na samom dnu ima jedna oskorusa pa stade jedno deset metara od nje pa poce da rezi, nikad ga nisam cuo da rezi tako. Mislim, kuna stoposto, sakrila se na drvetu, osvetlim, opet nista. Ja tu vec popizdeo, ubrzam korak da udjem sto pre dublje u planinu, i on zaobidje drvo i krete zamnom, al kad dodjosmo do mesta gde su bile vratnice od tog domacinstva, on ni makac! Stoji tacno kao da kapija postoji i rezi i kao da gleda u nesto. Ja osvetlim-nema nista. Ja udjem na kapiju, i kao da u dnu dvorista vidim nesto da se mrda, ja upalim reflektor-BATERIJA CRKNE! O majku ti rusku jebem... Ker nekih petnaest metara iza mene rezi, rezi uplaseno, ja sam u skoro mrklom mraku, imam pusku i mogu da je nabijem u dupe, pokusavam da zamenim bateriju, da bi je zamenio moram da otvorim pusku, ako je otvorim nema pucanja, da uzmem noz-on mi ispadne, a vidim kako se skupljaju tri crne senke dole. Da pucam u njih? Ubicu nekog bezveze kao kreten, al sto ker ovako rezi? I ja stanem i prekrstim se triput. Ker prestade da rezi. Probam reflektor RADI. Osvetlim dole, ono odmah iza ostataka tarabe stoji konopac, na njemu neke crne stvari, suknje, bluze I JEDNA karirana kosulja. Reko, jebote sta je ovo, vidim iza kuca mala catmara onako polurazvaljena, ima rupu na zidu, al cim ima ves, znaci da zivi neko tu. Umal da napravim sranje. Ker vec veseo, doso kod mene.
I, pokupim se ja lepo i odem kuci, i sutradan pitam Babu, reko je li bre ko ima gore u Radovaci da zivi? Kaze baba-nema niko. Otkad je su Suljovka i Suljovac pomrli nema niko. Koji bre Suljovac, koji kurac kad je to bilo? Kaze malo posto je Deda poginuo, (a tog lika je Deda krvnicki umlatio jer mu je ukrao pare), kaze propio se mnogo, kuca mu se zapustila na kraju je ulazio kroz rupu na zidu, tu je i umro, nasli ga posle tri dana. Srusila se ta kuca , samo se poznaje lom i korov gde je bila. Ja ne budem lenj, zapucam opet gore po danu. Nema kuce, samo trule grede vire iz korova, Nema ni vesa. Dosta sam razmisljao posle o tome, jebem li ga. Otisao sam i zapalio mu svecu na groblju. Nisam vise isao tamo nocu, velika je planina ne moram bas tu.

torazulu
Bio ja tako klinac 16 godina, voleo lov vise nego leba da jedem, a nisam znao nista ko ovan. Nabavim ti ja ruski reflektor za pusku, on predvidjen da radi na OSAM baterija od 4,5V!!! Ko Djerdap. Medjutim, pazljivijim ispitivanjem utvrdim da je sijalica ustvari na 9,2 V, dva reda paralelno vezana daju taj napon, te ja nadjem neke punjive baterije od crknutog kamkordera JVC te namestim i ono radi. Bravo ja. Imao sam kera Sapka, Balkanskog gonica i spakujem ja sta mi treba i odem u selo. U meni je strah umro kad sam imao sedam godina, ali to je druga prica, uglavnom, nista noc, groblja i te fore, nimalo nisam podlozan tome.
E sad, ja znam Drlupu i Gledicke Planine kao svoj dzep, i vec sam planirao gde cu. Uz Radovacu, pa ka Brzaku. Razlog-nema kuca. U stvari, ima par srusenih uz put... Ima i jedno celo domacinstvo, zapusteno, samo sto ga zemlja nije zatrpala. Sacekam nefdeoko 11 uvece krenem uzbrdo, putem kroz sumu. Ker mi vezan za opasac, imam punu pusku, montirao reflektor, imam noz, mlad sam i lud, najopasnija zivotinja u sumi. Idem po mraku nogu pred nogu. Kad sam dosao do tog domacinstva (a ono je na jednoj zaravni, taman kad izadjes iz sume ida dolja jedna pa ono), Sapko se unervozi i poce da rezi. SVINJE stoposto, on nikad nije terao divljake pa se uplasio! Ja sav hepi. Pomazim ga i smirim, a on zategnut kao struna. Kleknem, nanisanim, upalim reflektor, ma svetli ko Las Vegas celu dolju vidim do razvaline, nigde nista. O glupa kerina. Udarim mu cusku i krenem da silazim nanize, kad poce da KIDA oce me obori! Ja ga pustim, a on se sjuri dole na samom dnu ima jedna oskorusa pa stade jedno deset metara od nje pa poce da rezi, nikad ga nisam cuo da rezi tako. Mislim, kuna stoposto, sakrila se na drvetu, osvetlim, opet nista. Ja tu vec popizdeo, ubrzam korak da udjem sto pre dublje u planinu, i on zaobidje drvo i krete zamnom, al kad dodjosmo do mesta gde su bile vratnice od tog domacinstva, on ni makac! Stoji tacno kao da kapija postoji i rezi i kao da gleda u nesto. Ja osvetlim-nema nista. Ja udjem na kapiju, i kao da u dnu dvorista vidim nesto da se mrda, ja upalim reflektor-BATERIJA CRKNE! O majku ti rusku jebem... Ker nekih petnaest metara iza mene rezi, rezi uplaseno, ja sam u skoro mrklom mraku, imam pusku i mogu da je nabijem u dupe, pokusavam da zamenim bateriju, da bi je zamenio moram da otvorim pusku, ako je otvorim nema pucanja, da uzmem noz-on mi ispadne, a vidim kako se skupljaju tri crne senke dole. Da pucam u njih? Ubicu nekog bezveze kao kreten, al sto ker ovako rezi? I ja stanem i prekrstim se triput. Ker prestade da rezi. Probam reflektor RADI. Osvetlim dole, ono odmah iza ostataka tarabe stoji konopac, na njemu neke crne stvari, suknje, bluze I JEDNA karirana kosulja. Reko, jebote sta je ovo, vidim iza kuca mala catmara onako polurazvaljena, ima rupu na zidu, al cim ima ves, znaci da zivi neko tu. Umal da napravim sranje. Ker vec veseo, doso kod mene.
I, pokupim se ja lepo i odem kuci, i sutradan pitam Babu, reko je li bre ko ima gore u Radovaci da zivi? Kaze baba-nema niko. Otkad je su Suljovka i Suljovac pomrli nema niko. Koji bre Suljovac, koji kurac kad je to bilo? Kaze malo posto je Deda poginuo, (a tog lika je Deda krvnicki umlatio jer mu je ukrao pare), kaze propio se mnogo, kuca mu se zapustila na kraju je ulazio kroz rupu na zidu, tu je i umro, nasli ga posle tri dana. Srusila se ta kuca , samo se poznaje lom i korov gde je bila. Ja ne budem lenj, zapucam opet gore po danu. Nema kuce, samo trule grede vire iz korova, Nema ni vesa. Dosta sam razmisljao posle o tome, jebem li ga. Otisao sam i zapalio mu svecu na groblju. Nisam vise isao tamo nocu, velika je planina ne moram bas tu.

aUUUU kakva priča! Volim da čitam ove priče odje i stvarno vam verujem jer pričate iz iskustva! ove priče sam obožavao kao mali ali niko ništa nije doživeo koga god da sam pitam,sem jedne žene. Sad ću iskucam

E ovako... juče ujutru sam se zezao i istripovao malo bio me strah pa ostavljao nebulpze na temi.... jako volim ove priče i dugo sam se bavio time,onako iz hobija ...
elem,puno ima priča o vlaškoj magiji i to,naime keva od jednog mog jako dobrog ortaka iz mog mesta,Vojvodina ,mlada zdrava puna snage izbeglice,doselili se 15-tak godina.
Njoj se 2006 sloši jako,išla po svim lekarima mogućim i ništa. Mada mi je neverovatno da je išla i u neki manastir i da joj ni od toga nije bilo bolje, veliki sam inače protivnik gatara i toga ali ovako je bilo. Ona smrša malaksala danima oko 2 3 godine je to trajalo i nije joj bilo leka,a nije bilo ni bolesti. Ispod kreveta je ujutru nalazila konce,luk svasta bas svasta se pojavljivalo,imala je i kosmare.Naime sete se oni naposletku da imaju prijatelja u Hrvatskoj koji je po jednoj kišnoj noći vraćajući se sa posla peske zastao kod neke bandere,svetlo se ugasi i prikaza mu se neki lik koji mu reče da će moći da pomaže ljudima i da će videti vremenom kako,kao samo će mu doći,i nestade. Ako neko mali više zna o ovim stvarnima zna da postoje ljudi koji liju lim. Oni odlaze u Hrvatski kod tog lika on joj spusta taj lim u neku vodu to peni prsti,govori neke reči i u toj vodi se prikazuje to sto je problem. NJoj je ispao lik te babe koja živi preko puta njihove kuće. bab stara jedno 76 godina,negde sa juga dišla tu sa porodicom. Taj lik joj je rekao da je ta baba nju uvračala,nznm kako to ide,ali ti ljudii sa juga dosta njih posebno starijih zna dosta tih magija i njih nešto tera da to rade,a oni sami protiv toga ne mogu. I reče joj još da se to baca po jarkovima i onda staneš ili kako već-još joj je rekao da je htela da uvrača i tog sina njenog mog ortaka ali nije mogla,kao ima ljudi na koje to ne deluje,nznm kako ali verovatno ima veze sa karakterom ličnošću i veri. Inače on mi kaže da je vidjao kako ulazi u dvorište i izlazi čačka neke cigle po dvorištu i priča nešto. Od tada joj je ok,ali babu izbegavaju.

Još jedna najjezivija... Imam jednu drugaricu,ortakovu devojku. Inače njena keva nznm kako već tu su bili problemi nesto da su se oni premestili iz obližnjeg mesta u naše selo zbog nekih vradžbina neke likuše njenoj kevi koja je bila ljubomorna na nju. Ložila se valjda na njenog muža.
E sad ta likuša ima mladju sestru. Pre 3 iili 4 godine,ona mi to priča,kaže ustaje iz kreveta,odlazi i budi sestru inače mladju od nje 7 godina,ona je tad imala 16 a sestra mladja 9, i kao ae da se igramo,sa namerom da je odvede gore na tavan i da je obesi. Kaže ja sam svesna i sve ali ne kontrolišem,tačno znam na tavanu da ima manila ( konopac) koji visi sa grede i tu da je okačim. Mala klinka srećna jedva čeka da se igra sa njom inače ona je malo zapostavila ne poklanja joj pažnju dečko ovo ono i klinka zeljna nje i igre. Kreće da je vodi na tavan,inače nije bila na tavanu ko zna koliko, 3 sata ujutru, čuju se te stare letve od tavana kako pucakaju i baba se srećom probudi i skonta ih. I sad baba je pita pa gde ćete?? Ova kao baba hocu da jedem supe,i vrati se u krevet i zaspi. Tek ujutru kad joj je baba pomenula od sinoć seti se svega,odlazi gore na tavan kad tamo visi konopac,a pojma nije imala da postoji uopšte tu.

Još jedna,pričao pop naš.
U vojsci,sam u sobi ponoć,kreće na spavanje,leže na krevet,zatrepere,kad djavo na njega,i davi ga. Niasm išao u detalje da ispitujem o liku i to,samo on reče da ga je davio bukvalno i ovaj zažmura i militvu u sebi,i ovaj nestade.

Nema toga samo u vlaskom kraju Sokocalo. Bila je jedna baba kod mene u selu (u stvari bilo ih je tri za koje se pricalo, jos je jedna ziva, a sumlja se i na neke mladje), ali ovu sam video. Mi imamo i neku zemlju u "Polju", to je pored Gruze, u izjutra se to okopavalo, isli ja i Baba i komsinica Rada, one kopaju a ja vatam ribu po Gruzi (ja nikad nisam teo da kopam), i tako vracamo se kuci, i ja onako kroz vrzinu vidim nesto u livadi, onako leto, i sad ja gledam GOLA ZENA stoji na sred livade i nesto se savija, klanja, ja kazem Baba sta je ovo, one stadose, pa pogledase, pak kad su udarile kroz vrzinu ka njoj sa budacima na gotovs, kaze Baba "Stani, jebem li ti sunce u picku!!!", ova komsinica joj jebe cuveno zvezdalo i pokusavaju da se sto brze probiju, a ona i gleda pa kad poce da vristi "JA MORAAAAM, JA MORAAAAM, JA MORAAAAM!!!" , Rada trci i vice "A sta moras, nebo li ti jebem!" Baba moja deblja pa zaostala al trci i ona, kad poce ta baba da bezi nako gola, kao vihor, pretrca potok, ode u pickumaterinu ko furija, da su je uvatile ubile bi je. Pokupise joj odelo pa bacise u vir, i Rada je nesto pricala, u vatru, u vodu, pa o tvoju glavu, toga se secam.
Inace da bi ti vestica nesto mogla MORA DA BUDE DOBRO sa tobom i sa tvojom porodicom. Samo tako moze da ti uvraca nesto.
Ova jedna Baba sto je jos ziva se bas raspomamila na jednu porodicu, i oni znaju ali joj nista ne mogu. Pazljivo biraju zrtve. I nesto ih tera.

i još jedna...
Komšija od tog popa,prvi komšija inače imao je i kliniču smrt no nebitno,ima i o tome nešto samo ostaviću za neki drugi put.
On je to lično pričao sam gospodinom i to je stvarno bilo.
Ima i dostojevski knjigu,msm da je dostojevski,o tome kako djavo kada nema više moći kada ti ne može ništa on se prikazje u odredjenim oblicima,može i kao u obliku te vile kao nešto lepo ili kao sam djavo odvratan i s' rogovima kao priča iznad sa gospodinom. Dostojevski,to mi je sad intresantno da napišem,tri puta je video djavola u parizu na Ajf.kuli u vozu i nznm na još jednom mestu.
E sad se vraćam na komšiju od gospodina
Leže lik da spava,glas neki mu govori,ubi se,što se ne bi ubio. Ovaj ništa iskulira,uhvatio ga strrah i to ali iskulira.
Sutra uveče opet ubi se što se ne bi ubio. Ovaj ništa opet iskulirao.
Prekkosutra opet ubi se ubi se govori mu glas. Ovaj bio šaljivdžija inače umro je pre par godina,kaže kako sad da se ubijem nemam čime. Glaas mu reče imaš imaš gore na komodi nož. Ovaj se prestravi. Ali nije se mrdao ništa i zaspa tako. Ujutru se budi,kad na komodi nožekalja bela neka u životu je nije video...

Торазулу одакле ти оно беше? Сврни на чет дедер.

Sokocalo daj jos

Jebeš Hari Potera šta ste vi.

Kako su naše mađije kurton. Konci, luk i voda u kojoj se kupala baba. I kao baciš i čekaš da neko nagazi i ond moliš demone da mu nešto bude. Lakše ovo
http://www.croatia.org/crown/content_images/Landmines_CROWN.jpg

Đe mađija da prizoveš zmaja, da survaš dušmana vatrom iz nebesa? Đe to? Mi smo uvijek bili zaostali i mimo svijeta, čak i u mađiji.

Imam i ja nesto sa magijom. Moja drugarica kad je bila mala zivela je sa roditeljima u jednoj kuci. Kako je to bilo u republici srpskoj to je bilo pre rata. U toj nekoj kuci njena sestra je stalno imala kosmare.kao i njeni roditelji jedan dan im je tekla neka krv ispred kuce njen tata je prema prici to brisao al nikako nije uspeo da obrise tu krv. Sutradan je nestala. I oni odluce da se odsele u jedan stan. i posle 2 meswca nesto primase i granata udari u tu kucu. 2004 dosla im neka zena na vrata tog stana i rekla je da im je neka dalja rodjaka. Usla ti ona tako donela neku hranu i kao da je izvadi u kuhinji. Ta zena je pricala neke gluposti i onda je otisla. Posle su nasli kojekakve gluposti iza bojlera u kuhinji. I kaki nam je drugarica pricala te price o ukletoj kuci mi kad smo imali po 15 godina odluximo da odemo. I mi naravno isli po mraku. Kad smo dosli do te kuce ( morali smo da pesacimo 4 kilometra) ja ona i jos jedan drug bilo je stvarno mracno i drug da se pohvali ode kao do kuce. Ja se usro to je strasno samo cekam da mi neka baba izleti od nekud. I drug predje ulicu i dodje do kuce. Kad se jesan deo obrusi . Ja reko gotovi smo . I drug trci i vristi kao i mi. Do kuce smo trcali da to nije normalno. I kao sutra svi nam pricaju da je kuca bila urusena i da je zbog pokeeta druga se urusila. Ali je se uplasio i odem na kraj naselja kod te kuce i cidim 5-6 baba na nekim klupama. Ja odem do njih i pitam sta je sa kucom one kazu da je to bilo tursko groblje neko staro. Eto to je to al imam jos ovakvih prica.

Ми смо ко клинци цртали анђела, око њега писали слова, бројеве, да и не, па онда забодемо иглу и конац у анђела и онда се игла окреће и одговара на питања, много добра ствар. Ал курац, чули само да је неко згино јер је то радио и престали само. А једно шест-седам дана након што смо то радили мени се догодило:
http://vukajlija.com/klinicka-smrt/155164

Немојте се играти са анђелима!!!! Поготово их не бости разним иглама и тако томе.

Gej mađije, i dalje.

Prošle godine u ovom periodu. Vrijeme biješe kišovito, onako baš šugavo. Cimer i ja dijelimo sobu za spavanje, ustvari dijelimo garsonjeru od 35 kvadrata. Elem, legli da kuntamo oko pola 1 ili tako nešto. Ni ja ni on nisamo mogli spavat i onako spontano se počnemo gađati predmetima, iz zajebancije. U jednom trenutku sam izdigao tijelo da ga mogu jače pogoditi nekim jastukom i u tom trenutku sam doživio takvu jezu i strah da ću ga pamtiti do kraja života... U trenutku kada sam ga htio pogoditi udario me je jak vjetar, tipa da je neko upalio ventilator na 3 u usmjerio prema meni. Okrenuo sam se prema smjeru odakle je to došlo i počeo se odgurivati rukama prema ivici kreveta i tada me je udario još jednom taj ''vjetar'' bar duplo jače. Totalno sam se izbezumio. Odgurivao sam se prema zidu uz psovanje, valjda iz straha. Cimer je ustao i upalio svjatlo, nakon što sam mu to 5 puta rekao jer je mislio da se zajebavam. Nakon toga bio sam naježen bar 15 minuta, ispušio sam bar pola kutije pljuga dok nisam ponovo lego da kuntam. Nisam zaspao čitavu noć... Svi prozori u stanu su bili zatvoreni, vrata, ma sve. Ne postoji logično objašnjenje. I dan danas kada sam u BL u tome stanu, ponekada osjetim prisustvo. Tipa kada legnem da kuntam, imam osjećaj da neko gleda iz tog pravca odakle me je vjetar udario, nakon toga mi dođe iznad glave. Kao da osjetim kako diše.
Jebala vas ova tema. Mnogo zajebano je ovo pisati, jeza šupičkumaterinu!

Auu riho...
Ovo me navede na jednog ortaka. Inače on je malo problematičan i osudjivan i tu ima nekih stvari o kojima nije ovde mesto. No nebitno...
On mi priča,letos otvoren mu prozor,tačno oko tri časa noću neko legne iza njega prisustvo nečega i stegne ga preko cele strane tela i neda mu da se pomeri. Svako veče nznm koliko dana ali prvo samo kada mu je prozor otvoren, posle i kada ga zatvori. Trgne se oko 3 i čeka. Mislio je prvo da mu neko ulazi kroz prozor,a i prozor gleda na ulicu. Oko 3 : 03 samo ga pritisne. Ovaj držao telefon kod sebe i svaki put kada upali svetlo ovo brzo nestane,on se odmah okrene kad ga pusti ali nema ništa,i skako je i kroz prozor i jurio ali to nije bilo ljudske prirode. Svako veče baš dosta dana. Kaže isto oseti jezu kroz celo telo i onda stisak. Ne može da se pomera,a on ljudina oko 2 metra 120 kg.
Posle samo od sebe prestalo.