Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. Imam jednog ortaka koji često vidja mrtve ljude. Znam sigurno da nije fol, a kako li upadne u takav trip, nije mi poznato. Ne duva, retko pije, pa opet...

  2. @aleksandros

    ne verujem ni reč tome. Daj mi neki snimak ili tako nešto, to je čisto kenjanje...

  3. За све постоји више погледа и објашњења, само треба људи да прихвате да постоји и неко друго објашњење. Говорим генерално.

    Објасни ми онда појаву да неко одједном добије надљудску снагу, док му се у исто време деформише фаца, до непрепознавања, да вришти само када се читају одређене молитве и да до танчина може да исприча живот човека, са детаљима које нико сем тог човека не зна. Са једном оградом: никада не знају да испричају ствари које је тај човек исповедио. Нађи ми објашњење за то, више сам него отворен, јер је и мени много лакше да живим без свести о тим стварима.

    ne verujem ni reč tome. Daj mi neki snimak ili tako nešto, to je čisto kenjanje...

    То је твоја ствар. Ја сам изнео шта сам имао, људи су навели имена и презимена свих, имају и адресе записане тамо, ако хоћеш да провераваш, слободно, нисам ја Дискавери да ти монтирам снимке и да те онда убеђујем у глупости.
    Веруј или не у оно што озбиљни људи кажу и поткрепљују сведочанствима, немам ја шта да те убеђујем.

  4. А је л' и њих лече лопатама, или...?

  5. А је л' и њих лече лопатама, или?

    Оригинално. Само сам чекао ко ће први да испали ту фору, да видим ко је најоригиналнији. Ајд сад ону о спонзорству Аудија, одавно је нико није испричао?

  6. Објасни ми онда појаву да неко одједном добије надљудску снагу, док му се у исто време деформише фаца, до непрепознавања, да вришти само када се читају одређене молитве

    Овде се лако може наћи објашњење у неуропсихологији и општој психологији.

    и да до танчина може да исприча живот човека, са детаљима које нико сем тог човека не зна. Са једном оградом: никада не знају да испричају ствари које је тај човек исповедио. Нађи ми објашњење за то, више сам него отворен, јер је и мени много лакше да живим без свести о тим стварима.

    Е ово је већ смешно. Као да се они иза сцене не договарају унапред. Да је један- два случаја па у реду. Али сваки појединачни случај, то већ смрди на пецаљку за наивне, како би се, наводно, пласирале приче о ''чудима''. Чуда мој курац, кад морам да лајем. Да та чуда имају неку праву вредност, осим да бабе испирају уста причама да им прође дан, још бих и поверовао.
    Постојање Бога се можда не може доказати ни оповргнути, али преваре могу и те како.
    А и ако су баш заиста знали сваку појединост из свачијег живота, то је онда трагично, јер значи да је живот предвидив и незанимљив.

  7. Веруј или не у оно што озбиљни људи кажу и поткрепљују сведочанствима

    Ово је једнака извала као и она да је Деретић заиста историчар.

  8. Chule37

    Вазенмаљци постоје 100%... Ако не верујете пробајте да оставите звучнике појачане до краја, преко ноћи, и чућете неко разговарање на надљуском језику... Само нас слушају, још не желе да нам науде...

    To je do jaja! Jebe se njima. Toliko razvijeni, putuju svemirom ko da pišaju, a koriste radio za komunikaciju. Vole oni taj vintidž stil da furaju.

    http://js.top-10-list.org/wp-content/uploads/2009/07/old-radio.jpg

    Mnogo im kul.

  9. Ja vjerujem da nest' postoji prvenstveno zbog toga sto je teorija evolucije najveca glupost ikada napisana (po mom misljenju) i jednostavno je manje vjerovatna od svih ovih prica zajedno

  10. Ja vjerujem da nest' postoji prvenstveno zbog toga sto je teorija evolucije najveca glupost ikada napisana (po mom misljenju) i jednostavno je manje vjerovatna od svih ovih prica zajedno

    Ma jebe se nama za to. Jes ti možda vidjeo kakvih duhova đe?

  11. Meni se jedared ukazao duh djeve Marije

  12. jako duhovito...kao i moje profe biologije koji pokusavaju da budu duhoviti kada se neko od studenata usprotivi teoriji evolucije :)

  13. jako duhovito...kao i moje profe biologije koji pokusavaju da budu duhoviti kada se neko od studenata usprotivi teoriji evolucije :)

    Ma do jaja si i ti i oni.

    Tema je

    Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  14. Ja vjerujem da nest' postoji prvenstveno zbog toga sto je teorija evolucije najveca glupost ikada napisana (po mom misljenju) i jednostavno je manje vjerovatna od svih ovih prica zajedno

    Не, вероватније је да нас је створило космичко биће огромне моћи по свом лику.

  15. Не, вероватније је да нас је створило космичко биће огромне моћи по свом лику.

    Јахве ФТЊ!

  16. Јахве ФТЊ!

    Јахве је Раде кад се преведе с хебрејског!

  17. Za početak: ja ovde ne zauzimam ničiju stranu. Ali kako to da se organizmi razvijaju, ćelije se razvijaju i poboljšavaju, kako to da mi postajemo zreliji i pametniji sa godinama, kada je jedan od osnovnih zakona fizike taj da se sve sa vremenom uprošćava?
    To mi jedino škripi, ako ima neko da mi pojasni malo

  18. Са временом се ћелије, заправо, упрошћавају из једне компликоване мегаћелије (из које настају жива бића) на више малих једноставних са одређеном функцијом.

  19. Organizmi se razvijaju jer imaju potrebu za tim. Ali to se ne dešava preko noci... Npr. majmuni su krenuli da se uspravljavu da bi mogli da vide iznad visoke trave. Naravno, to je trajalo hiljadama godina ili već koliko...

  20. Dobro, a kako to onda da su današnja živa bića mnogo složenija od onih od pre milijardu godina, ili kad je već život nastao?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.