Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Бришите Мурињов коментар на овој задњој.

  2. Бришите Мурињов коментар на овој задњој.

  3. Murinjo jebemudete prati akciju :)

  4. Ајооој, ал сам се зајебао. А имам ту рутину да поменем аутора, пре него ли му прокоментаришем дефку. :пушта сузу:

  5. Kako si kod mene fino, moraš tako i drugima! lolo

  6. Murinjo, mojne se zajebavas, da te banuju, moramo imati postenu borbu, moja defka samo ceka termin.

  7. Aj ljeba vam nadjite neke druge tekstove za naslov defke.. Ne valja kad je očigledno da je defka napravljena isključivo za ovu temu.. Iskopajte nešto nepoznato, polupao bih minuse svim akterima ove igre čim vidim naslov i posle u tekstu kako se pate da neki stih svare u neku defku koja mora biti ili patetična (ako je pesma patetična) ili neko izlvačenje..

  8. Zatvoriću glasanje za prvi par u tri tačno, sačekaćete koji minut dok izračunam i napišem i to sve :)

  9. posle u tekstu kako se pate da neki stih svare u neku defku koja mora biti ili patetična (ako je pesma patetična) ili neko izlvačenje..

    Vala ja nisam nijedno, nisam o tome uopšte razmišljao. :)

  10. Vala ja nisam nijedno, nisam o tome uopšte razmišljao. :)

    Dobro, trenutno je na repertoaru BS pa nema te patetike ali nije to poenta, šta će onaj nesrećnik da napiše kad mu je teks "Zajebi dialog ne pregovaram s'bagrom" ? Sve ti je rekao u naslovu i da je za temu i kakav tekst ide.. (neki odjeb u pitanju)

  11. Ne mora da znači sanšajne, npr svaki par ima neki sintagmu koja veze nema sa temom, može da se izvuče kao skroz 16. stvar. tipa "zuce iza škole" Zato sam i izuzela neke reči iz stihova da mogu da prilagode sebi.

    Elem, dosta s tim.

    Loksi : Skočimiš
    4.76 : 2.05

    čestitamo Loksiju, on je drugi kvalifikant u drugom kolu.

  12. Šta je sa mnom? Bilo je 56:4 pri isteku vremena.

  13. Loksisiju hahahaha. Hvala. :)
    Prošao si Bio, pretpostavljam.

  14. Tebe ću da objavim kad bude ovom isteklo sat vremena, za nekih 15 minuta :)

  15. LOKSI JE PROŠO DALJE OPAAAAAA

  16. Loksi : Skočimiš
    4.76 : 2.05

    neka mi neko objasni ovaj rezultat...

  17. Maggote gleda se prosek. Moj je bio veći što ukazuje na to da sam prošao. Ne gledaju se plusevi i minusi klasično ako si tako mislio.
    A ako si mislio, kako sam prošao ja, a ne on? Ne znam. lolo

  18. деле се плусеви минусевима, и то је количник. ко има бољи количник - победио. дакле не мора да има више плусева да би добио дуел.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.