Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Črča ti briše, dobićeš ban. Iskuliraj jebote.

  2. Rizleyyy poslednja opomena. Ne spemuj temu ako ne znaš normalno da se zezaš sa ljudima ovde.

  3. hvala za info ljudi

  4. Чрчо, Црно и ја сутра негде у вечерњем термину, око пешес, седам сати. највероватније 18 или 19х, али јавићемо сутра у току дана.

  5. I dobio Bio ili? Isteklo je vreme Šomiju valjda? :)

  6. ČEK ZAJEBALA SAM SE

  7. Ne znam da li negde piše, hteo bih da pitam, kako stoje stvari sa komentarisanjem u toku tih 2 sata takmičenja? Ako bi neko mogao da mi objasni šta sme, šta ne sme.

  8. Au jebote, umalo da se vrati lik. Bravo, za obojicu.
    Gusti soče ne smeš spominjati ime autora koji je napisao defku, za ostalo ni ja ne znam. :)

  9. Auuu, odlicni su bili.

  10. Bioshocker : Šomara
    14 : 9
    (56:4 vs 54:6)

    Čestitke Šokeru, a ti Šomara sledeći put navij sat i ne veruj kevi :)

    Šoker je rifrešovan i zaključan kada i Loksi i Skočimiš. A Šomara sada nakon sat vremena tačno, po
    http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=35

    Izvinjavam se, malopre napravih propust. Ovako je.

  11. Gusti soče ne smeš spominjati ime autora koji je napisao defku, za ostalo ni ja ne znam. :)

    Fala za ovo Loksi. A da li ti možeš da komentarišeš svoje defke u toku tih 2 sata?

  12. Честитке свим учесницима, а посебно победницима! Локси, Шокеру, браво дечкови!

  13. Imaš na temi za informacije neka pravila danas sam napisala kad sam linkovala ove parove.

    Ne smeš da pričaš hvala hvala ili bilo šta čime bi ukazao da je defka tvoja.

  14. ŠOMARO, JEBEM LI TI LEBA, SKRATIO SI MI ŽIVOT ZA 10 GODINA, ALI TVOJA DEFKA I DALJE KIDA!!! RAZVALJUJE METODOM JEBANJE!
    Aj sad ozbiljno.
    Defka kida, ali kida, nisam očekivao da bude baš ovako jaka. Bolje je što je bilo ovako neizvesno, verujem da bi pobedio da si imao sat vremena duže, ali jebi ga, za to je već kriva keva, mada sam i ja kriv što nisam gledao da li si onlajn, no, rekoh, bejah zaokupiran pisanjem.
    Čestitke Loksiju. Puno sreće ovima što igraju u pet!

  15. Odlicni su bili. Defke su do jaja.

  16. Fala za ovo Loksi. A da li ti možeš da komentarišeš svoje defke u toku tih 2 sata?

    Ne smeš da pričaš hvala hvala ili bilo šta čime bi ukazao da je defka tvoja.

    To sam i ja skontao da se ne sme. Logično. :)

  17. Ne smeš da pričaš hvala hvala ili bilo šta čime bi ukazao da je defka tvoja.

    E hvala črč. Trudiću se da ta 2 sata ništa ne komentarišem, da se ne zajebem :) Čestitke prvim pobednicima duela.

  18. I naravno puno sreće ovima iz grupe B, verujem u vas i očekujem maestralne defke! Manijače, puno sreće sutra, teške su ti šanse za prolazak u drugi krug :DD

  19. Rezultati su upisani na temu za informacije.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.