Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Хвала Шокеру, твоја је такође до јаја, заправо замало да ти нахвалим у коментару ал сам то оставио за после читања теме након чега сам видео да не сме :)
    јбг, није кева крива, навио сам аларм ал сам се успавао јер нисам навико да устајем пре 1/2, студентски живот ми дошо главе...
    Хвала Чрчари што ми је дала шансу, ја бих ме дисквалификовао :Д

  2. Žalim što nisam bio tu... Defke su odlične! Džanki nije pogrešio u sastavljanju kvota za duel Bioschocker vs Šomara!

  3. Aha, neveruete Džankiju, eto vam sad!

  4. Ova Šomarina ladno može na naslovnu, a Bioshokeru cestitam i njegova je dojajna.

  5. Ja sam ga najavio... I doveo ovde da napravi kvote... Dečko stvio podjednake kvote, a dve ocene su i odlučile! Bravo Džankaro! Opaaaaaa

  6. Ova Šomarina ladno može na naslovnu

    +1

  7. Ova Šomarina ladno može na naslovnu.

    Kao uteha. lolo :)

  8. Nije kao utjeha, vec ima elemente za naslovne, dobra je pravo

  9. Ma znam sprdam se. Realno jedna od te 2 bi stvarno trebala, dobre su. Oni su se potrudili za razliku od mene i Skočka. :)

  10. cestitke loskiju i sokeru

  11. pitanje za crcu:
    ako izbacim defku i neko od modova je obrise kao nekvalitetnu ili sta ja znam imam li pravo da izbacim drugu koja nije ista na neku od zadatih tema?

  12. ako ti obrisu defku za kup modovi ce da se potrude da je vrate sto prije. nema ponovnog pisanja.

  13. Ako izbaciš defku i neko je ne daj bože obriše, ti dođeš ovde i vrištiš.
    I onda će stići to do mene ili nekog drugog moda i ona će biti vraćena u život.
    Biće u kliničkoj smrti minut dva :)

  14. nja nja brzi sam od crce :P

    ja i david spremni, cekamo da otkuca.
    meni se mnogooo sere, ali cu da izdrzim bar dok ne pustim defku :D

  15. sprem'te se :)

    sprem'te se, sprem'te lolololo

  16. meni se mnogooo sere, ali cu da izdrzim bar dok ne pustim defku :D

    Aaaahahahahahahahaha

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.