Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Venus jebemusunce prati fabulu :D

  2. Venus jebemusunce prati fabulu :D

    Радње ;)

  3. Реално, последње рангирани је обезбедио пролаз даље. За оно скидам капу кее ми.

  4. vukašine vi mi niste javili vreme, mislila sam da ćete kasnije noćas, sačekaj ga pa mi javite. kad ćete da kačite

    Kako da javimo kad ga nema dva dana, poslao sam mu PTV...

  5. Zaholcalo se ovo pravo

  6. Odlične defke! Hvala kupu što postoji!

  7. Hvala kupu što postoji!

    АМЕНО

  8. ЛОЗОФЕ, СПРЕМАЈ СЕЕЕ ♥

  9. uf, ima predobrih... Bara me nažalost razočaro :(

  10. није него је колфилд много добар. баш сам веровао да ће да покида дефиницијом, и то управо неком игром речима.

  11. LEKSO PODMAŽI RČIĆ! ♥

  12. zofinjo nabacio neki pedofilski avatar i sad je izgasirao da će da ga naguzi... E pa nećeš jebati decxko!

  13. није него је колфилд много добар. баш сам веровао да ће да покида дефиницијом, и то управо неком игром речима.

    Ма твоја школа ололо

  14. zofinjo nabacio neki pedofilski avatar i sad je izgasirao da će da ga naguzi... E pa nećeš jebati decxko!

    Sylare, sedi jedan.

  15. Ljudi imam zanimljivu ideju za jedan stih, koji nema veze sa originalom (definicijom o njemu)... Jel može to da se postavlja kad prođe meč?

  16. može, ali ono neki noćni termin, da ne bunimo ljude.

  17. to sam i mislio! Hvala Črčaro :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.