Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Prvo ja i ti da raspalimo, pa tek onda :D

  2. jel ovo Sokerova defka ubjedljivo najbolja danas?

  3. Дајте ову песму!
    http://www.youtube.com/watch?v=DxntSAFQS3Y
    СПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ!

  4. Meni je Magotova najbolja danas.

  5. lexo mislio sam po konacnom skoru

  6. Sedplase, ja napisah MENI :)

  7. одлично такмичење. свака част свима кидате.
    Седпласе браво добра борба.

  8. Upravo zatvaram glasanje za ovih 6 definicija.
    Sačekaćete proračun.

  9. sačekaćemo lolo

  10. Mogu ja da dobijem neku nagradu za najgori skor ikada? :)

  11. Zasluženo, svi, FE NO ME NA LNO

  12. Кфала. Браво Денисиксе, нисам очекивао овакав отпор.
    Љуби Мури и остале такмичаре :*

  13. Čestitam svima. Čini mi se da su i najslabije definicije bile bar ok.
    Jedva čekam nastavak takmičenja...

  14. Barra, mislim da nije najgori ikada :D Moraću da te razočaram :P Realno nisi loš, ali Kolfild je s neba pa u rebra zavukao :D

  15. Cestitke Murinju, imas podrsku moju u sljedecim krugovima, Magotova defka ubjedljivo najbolja u ovom terminu. Peh mi sto me zapade takmicar sa najvise pratioca, do sljedeceg kupa uzdravlje.

  16. Zasluženo je pobedio Kolfild. A i Maggot.

    Eto, vidite, dokaz da i kratke defke imaju šanse protiv dugačkih.

  17. Loksi

    Defka od najslabije rangiranog autora najviše kobjašnjava!

    Orindž Bad

    Реално, последње рангирани је обезбедио пролаз даље. За оно скидам капу кее ми.

    sta cu KACAM RASAN

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.