Prijava

dusan1001
Šta je tu čudno evo mene zaboli kurac za sve napredne reprezentacije počev od fudbalske

Ovo se odnosilo na ovo

Ko bre ne voli reprezentaciju svoje zemlje, nego samo klub?

U smislu pojedinih reprezentacija i naših sportista ne na konktretnu košarkašku reprezentaciju

dusan1001
Kad sale bude počeo da poklanja medalje vučiću onda ću prvi napisati da mi puca kurac za reprezentaciju

Opet sam vam se popišao po faci.

Odoh na rafting ovaj vikend, ako nahvatam vajrles javljam vam se. Kiss

Тилмо има исте “no ur gay” дакле предшколске методе одговора на прозивке, као Боља, што је за потоњег некако разумљиво јер је много ближе том узрасту

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=06&dd=18&nav_category=12&nav_id=1556140

deca od 14 godina imaju vise mozga i morala od delija koji su deo napredne vlasti

Lično, zabole me ko kome liže dupe, da neko u fudbalu dođe sa istetoviranim likom vučića na grudima, a istovremeno donese neko polufinale velikog prvenstva/igra lep fudbal/igra s mudima... pa ložio bih se i gledao svaku.

Trenutno, nijedna naša repka mi ne budi ponos, loženje, ne vata mi ih oko ni na neku lepotu igre... pa majku mu jebem više se uzbudim mekiko kad gledam... tu nešto nije u redu

A sta si ti uradio, glavni mambupe, kako si izrazio neslaganje sa vladajucim rezimom?
Sem "na marakani se nije culo nista protiv vucica" spike?

jeste, tebi cu da objasnjavam sta sam uradio

Jeste, donose košarkaši medalje, ali pred amerima skidaju gaće bez borbe, izgubili su od slovenije i puškom ih teraš da igraju za nacionalni tim, i povrh svega, pošto najviše cenim u sportu lepotu i mudaštvo, kod nas ga ne vidim... pa pušite ga, što sam ja u obavezi predano da čekam ispred tevea svaku tekmu

To je kao fora u gejming industriji... isprđivao svake godine infinity ward kalodjutije i sad mi treba svake godine da se useremo i da igramo bilo kakva budalaština da je... dok neko nije reko puuuuši ga be brate i ti i te tvoje kampanje od 3 sati i dosadan multiplejer.

I posle izbacili blek ops 4 samo za multi.

Tako i ja... neću bre repku da gledam ni u jednom sportu dok ne pokažete nešto zabavno

jeste, tebi cu da objasnjavam sta sam uradio

Jaoo, pa dusha mawa. Bravo, hrabri covece.

Ovaj narod je preživio ustaše, preživjeće i ove pacove, čemu polemisanje...

Partizan je svoj Zenit odavno dosegao..

Edit: Milojko Pantić je.

RASPALI BEDNI UŽIČKI KOBASIČARU ŠTA TI ZNAŠ O PARTIZANU I O SPORTU UOPŠTE

Ajoj a mi se taman ponadali...

Da da zašto cezar nosi sandale? Pa julli je.

Oh ne nismo dobili wild card, kakva blasfemija oh ne :‹O

https://i.imgur.com/cksgQDr.jpg

RANE SMO TI LECILI
NA RUKAMA TE NOSILI
U BOLU I U RADOSTI
GROBARI SMO OSTALI!