Prijava

Je l realno da dovodimo Kevina Serafana?

cigani na aparatima ahahaha

Лол фмп има да цвили кад Серафан удари

ako je ovo tacno, Ostoja zeli da ponovo budemo drugi, sto me ne bi iznenadilo. Partizan mora da igra na kontre, da ima laku konjicu sposobnu da izdrzi 40 minuta, mutant iz Zeleznika je sklopio ekipu koja nije sposobna da igra tranziciju i koja je mrtvo puvalo u trcanju. Kakav Serafan od 140 kila jebo vam ja mater naprednu bas

Budući koliko je već igrača otišlo, i planiraju da prodaju/daju na pozajmice počinjem da mislim da je dovođenje bilo čega dobro.

Presmešno mi je loženje kod nas što Gist prešao kod njih, Gist tipičan crnja, igra čovek za pare jebe mu se tačno i za Partizan gde je proveo jednu sezonu, kao što će mu se jebati i za zvezdanu gde će isto provesti jednu sezonu. Nikad taj nije bio jedna od onih ložana koji su postali verni klubu.

a koji to crnac jeste? ponavljam, mutanti igraju na iskustvo, a to je kobna greska (ako ne i namera) ubice premijera jer ce bukvalno biti samleveni od svakog. Nisu sposobni nista da istrce, to ce biti ljustenje od po 30 razlike zapamtite moje reci. Gordic je pravo pojacanje u tom smeru, ako se pravi tim da rusi mutanta.

Misliš koji je veran klubu? Pa iskreno recimo začudilo bi me da Mekejleb (pod uslovom da još uvek igra košarke) pređe u zvezdu, ili s njihove strane da recimo Dženkins pređe kod nas.

I naravno tu je legendarni francuz DOKTOR Boris Dalo.

ma to je sviranje kurcu, kakav Dzenkins i sranja, daj mu manje od pola miliona pa da vidis

A i to što kažeš. Posao je to njima ipak za pare se svaki posao radi.

Ima ko ce da trci tranziciju, treba neko da stipa Odza za jajca dole

valjda ce zeleznicar zavrsiti ekipu uskoro, ne treba trcati sa pojacanjima, pa onda sklopiti da se pocisti napredna marva

Nek neko pozove Čovića da stopira sve, bombas nam skenira pojačanja i sprema kontraofanzivu.

Tilmo svrsim ti u grlo da grgoce

Бомбашевој ћерки гаћице су спермљиве

Zna li neko nešto o ovom Rašonu Tomasu što ga dovedosmo?

pravo pojacanje, pazite sta vam kazem, ovakvi igraci nam trebaju da sjebemo mutanta

Pominje se i Vilijam Mozli

Ako je tacno za njega bukvalno kao da mene slusaju. Odlican odbrambeni centar, ovo kao da Dule bira igrace svidja mi se. Pun mi kurac vise limenkarske kosarke 112:87