Prijava

Znači da klinac koji navija za partizan, koji je pošao u prvi razred
2013-14, sledeće godine upisuje srednju školu a da nije gledao partizan u evroligi. Bjutiful.

polako s poređenjima Tilmo, ima do punoletstva još da se gura

Jeba avantgarde, pljuvali po Žordiju i sad podvili rep i igraju cipiripi kup.

Normalno je da kuga, korona, ratovi i ostala propast ne pomažu Partizanu. Osvojiti to govno od kupa i onda pljunuti ciganče.

Kad je govno Djordi ono objavio ko igra evroligu ko ne, bio sam devastiran jbg

Al sad hladne glave: I da igramo EL.

40 tekmi godisnje bez sanse da opepelis top 8. Ne da ne bi gledo svaku nego pitanje dal bi se i lozio previse posle desetak kola kad bi nas nadeksali svi. Prozivaju ljudi cigane sto im prazna arena pa bajo kako da ti ne padne hajp... evroliga stara sa grupama i manjim brojem tekmi, gde je svaka bila biti ili ne biti... to je imalo draz. A i ja sam bio mladji.

Zato mi je krivo zbog svega ove godine, jes da je cipiripi kup ali je cak i tekma s Trentom donosila NESTO makar. I mogli smo realno da igramo makar polufinale cak i tog cipiripija

Sledeca sezona, ide trinki ide pola ekipe, opet bulja ekipa, no dobro, pruza mini satisfakciju to sto cigani apsolutno nikada nece nista napraviti u el, ali nikada. U abi ce nam pisati u usta ali to je aba jbg

Pa ove godine ste i imali neke realne šanse da nam pomrsite račune, još od nolana smita.

Mada, opet je realno Zvezda bila moćnija dosta. Al to u derbijima ne znači mnogo.

Ovako, koronka vam je verovatno neka vrsta karme, i opet vas vratila u blato i frustracije.

Okrenuće se krug opet, al iskreno nisam verovao da ćete biti u zapećku evo sedma godina.

ima jos do 13 kao sto rekoh :)

Sve stoji tilmo al evo vi 7 puta evroliga 7 puta aaaapsolutno nista. Ok jedan top 8 i sweep. Ko to pamti jbg

dobro, treba biti i realan, vrlo je tesko na duze staze mrsiti konce favoritima, lakse je bilo na jednu utakmicu, secam se fajnal fora sa Kinderom, ne znam kojom logikom dobijemo kao cetvrti iz grupe u osmini finala jednu utakmicu raspale grke, domacinstvo u cetvrtfinalu i to je to, a posle ciscenje na Uskrs.... musavih ce biti tipa 500 gledalaca posle 7-8 kola

Kog god ortaka ciganina pitam za zvezdu u evroligi- gledaju tipa svaku trecu, kad je zvucniji protivnik. Al stvarno, nismo mi evropljani bazdareni na taj broj utakmica, navijaci mislim. Analogiju pravim sa tonight show formulom, koja u americi ide svaki dan, to kod nas nema prodju. Mi smo vikend tip ljudi. Ok, prve godine kad se vrati paca u el gledacu svaku vrv i loziti se jer dugo nas nema, al sledecu pazi da cu da gledam zenit tamo, sa onim braon stolicama i onim halama kao u osnovnoj skoli

Volden prelazi u FMP 2. Izborna volja naroda se mora postovati.

zar je sad i kk partizan opozicija hahahaha

ti decko bas nisi nesto obavesten vidim

Odlazi Trinki... hvala na svemu, harizma, taktika, odnos prema publici, rezultati, sve je bilo top.

Ali, opet malo, ali, par dodvoravajucih izjava Vucicu, ogroman minus.

Bas me zanima ko ce ga zameniti

Kako neki ljudi pored ovakvog zivog Partizana navijaju za zvezdu..

Mića Berić

“Hteli smo sezonu sa Bozicem na klupi da odigramo sa klincima i nekim domacim igracima bez stranaca, dobili smo nesto para od sponzora, borba za opstanaka u Aba godinu ili dve na krilima navijaca, onda je neko zvao telefonom i rekao ako se ne pojacamo nema ni tih sponzorstava, ja nisam zeleo da ucestvujem u tome”

dosli su preko jebene noci - Kevin Dzons, Dzamar Vilson i Darel Vilijams! Preko noci, na silu!

Buda Krstovic bivsi clan uprave KK Partizan:

“hteli 2M € da nam daju neki privatnici iz Uzica, mislim da su gradjevinci, trazili smo logo na rukavu.. mi se napili od srece svi komplet, nije proslo 2 dana, covek zove i place, ne daju mu, kaze ugasice ga.”

i onda? DOLAZI SPASILACKA UPRAVA

Braćo grobari, nikad ne zaboravite ovo, pa da se svetimo ako Bog da.

zvezda-sns-korona-pink

Ko zna koga su oni sve pogasili pa imaju 2 miliona evra viška, pa još užičani