Prijava

Ništa mimo izborne volje građana, izborna volja građana se mora poštovati

Slusaj Bobe,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Danguba dobro došao. Konačno si tamo gde ti je srce i gde ti nisu dali 2014... sad nema opravdanja da ne pokažeš zašto moraš biti jedno od najboljih krila Evrope, ne igraš više za one koje prezireš...

https://i.postimg.cc/rFsFWW3Y/Nemanja-Dangubic.jpg

ovo moze u neki narodnjak da se pretoci.ima elemente.nisu ti dali meni koga volis,uzeo te drugi.sada si moja,bices najbolja jer nisi kod onog koga mrzis

ne može narodnjak, mora neki pank ili klasika... you can't spell Partizan without ART

Al kako ogavno izvođenje navijačke pesme, bez imalo emocije, pokreti tela mu kao da snima novogosišnju emisiju ba pinku. Žasu

https://nova.rs/kosarka/maik-cirbes-crvena-zvezda-protesti-beograd/
veliki grobar i covek koji je uvek srcem igrao za partizan objasnio neke stvari.

da je da vidimo nekog Srbina sportistu, trenera ili bilo šta vezano za SK zvezda da ovako govori...

Cekaj zar Covic nije najj ortak Bebe Popovica? Udbaski dynamic duo

nece da mi otvori vest. jel grobari?

mislim jasta da su grobari, i ja mnogo pitam.

doduse,igrali su za zvezdu jer im nisu dali za partizan,ali su nosili partizan u srcu uvek.

Koroman je bosanac haha, a ovo drugo to mi liči na ovu foru sa Bulatom, jebeno nemaš šta da iskopaš i ono kao Bulat, na stranu što je Bulat ono klasičan neki klupski pevač, nije simbol ničega retrogradnog, jebeno dovodiš Bulata u ravan sa pink-djv-svetlana-vučić pričom... čuj Koroman, čuj Bulat...

sto se bre toliko bas upinjes da sve stavis u neki svoj okvir bombas?
odnosno, aj to svi radimo, al sto malo ne rasiris taj okvir. malo samo. van partizana, zvezde i duloa. da samo prihvatis da neke stvari nemaju veze sa tim.

pitao si.dobio si odgovor.ne svidja ti se.da sam dzordana stavio,rekao bi da je to neki levak.